in

Zor günler geride kaldı! Bensu Soral’dan Hakan Baş açıklaması

zor-gunler-geride-kaldi!-bensu-soral’dan-hakan-bas-aciklamasi

UMUT ÜNVER

• 21 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

Son olarak ‘Cam Tavanlar’ adlı dizide başrol oynayan Bensu Soral, önceki gün Levent’te objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden güzel oyuncu, eşi Hakan Baş’la ayrılacaklarına yönündeki haberlere son noktayı koydu

UMUT ÜNVER

• 21 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

1

2018 yılında dünyaevine giren oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, bir süredir evliliklerinde kriz yaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda bu konuyla ilgili açıklama yapan Hakan Baş, “Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var” demişti.

2

“HASSAS BİR SÜREÇTEYİZ”

Ünlü isim, sözlerine; “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru. Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz” diye devam etmişti.

3

YENİ YILI PARİS’TE KARŞILADILAR

Zorlu sürecin ardından aralarındaki buzları eriten Bensu Soral-Hakan Baş çifti, yeni yılı Paris’te karşılamıştı. Soral, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurmuştu.

4

LEVENT’TE GÖRÜNTÜLENDİ

Tüm bu sürecin ardından Bensu Soral, önceki gün Levent’te görüntülendi. Kişisel bakımlarını yaptırdığını söyleyen Soral, “Keyfimiz yerinde, her şey yolunda” diye konuştu.

5

“Koşturmalı bir gün geçiriyorum” diyen 30 yaşındaki Bensu Soral, Hakan Baş’la ayrılacaklarına yönündeki haberlere son noktayı koydu.

6

AYRILIK İDDİALARINA SON NOKTA

Daha önce ‘İçerde’, ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu, “Çok şükür, her şey yolunda” diyerek, zor günleri geride bıraktıklarını müjdeledi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

trans-olan-oyuncu-ahmet-melih-yilmaz’in-eski-konusmasi-gundemde

Trans olan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz’ın eski konuşması gündemde

camdaki-kiz’da-nalan-gercekleri-ogrendi!-cana,-koroglu-konaginda-firtinalar-estirir

Camdaki Kız’da Nalan gerçekleri öğrendi! Cana, Koroğlu konağında fırtınalar estirir