Yeni Trigun Stampede’ın Dub’u Orijinal Vash’ı Geri Getirecek

17

[ad_1]

Bazen klasiği yenemezsin. Ve Studio CG Orange’ın 1998’deki anime/manga Trigun’un yeniden anlatıldığı Trigun Stampede’de de durum kesinlikle böyle. Bugün, Johnny Yong Bosch, 21 Ocak’tan itibaren her cumartesi yayınlanan İngilizce dublaj için Vash the Stampede rolünü yeniden canlandıracağını açıkladı – altyazılı versiyon zaten Crunchyroll’da yayınlanmaya başladı.

Bosch, Instagram’da VA kariyerini başlatmasına yardımcı olan role geri döndüğünü ve daha mutlu olamayacağını açıkladı.

Bosch, “Orijinal Trigun serisinde Vash the Stampede’ı seslendirmek, seslendirme kariyerimi kelimenin tam anlamıyla başlatan bir rol ve Orange’ın bu yepyeni anime uyarlamasında onu tekrar seslendirmek için son derece heyecanlıyım” dedi. “Bu maceraya hayranlarla bir kez daha çıkmayı dört gözle bekliyorum ve yeni izleyicilerin yolculuktan keyif almasını umuyorum!”

Yasuhiro Nightow tarafından yaratılan Trigun, ilk olarak Nisan 1995’ten Ocak 1997’ye kadar Tokuma Shoten’in shōnen manga dergisi Monthly Shōnen Captain’da serileştirildi. Dergi yayınını durdurduğunda, bölümleri üç bağımsız ciltte toplandı.

Trigun, sürekli olarak kendi başındaki devasa ödülün peşinde olan ödül avcılarıyla savaşan ünlü bir silahlı adam olan Vash the Stampede’nin maceralarını takip ediyor. Dizi, Nightow’un Hollywood batılılarına olan takıntısından geldi.

26 bölümlük anime televizyon dizisinin yanı sıra, uzun metrajlı bir film olan Trigun: Badlands Rumble, Nisan 2010’da Japonya’da prömiyer yaptı.[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası