Yeni Bing önizleme deneyimi, Bing ve Edge Mobil uygulamalarına gelir; Bing’i şimdi Skype’ta tanıtıyoruz

32

[ad_1]

İki hafta önce, dünyayı yepyeni yapay zeka destekli Bing ve Microsoft Edge ile tanıştırdı — web için yardımcı pilotunuz. O zamandan beri, güçlü ve olumlu ürün geri bildirimlerine ve katılımına dayanarak, bekleme listesinden çıkan 169 ülkede bir milyondan fazla kişiyi önizlemeye davet ettik.  Önizlemeyi her geçen gün daha fazla kişiye genişletmeye devam ediyoruz. Önizleme topluluğumuz, Arama, Yanıtlar, Sohbet ve Oluşturma Akışı’ndaki yeni özelliklerin genişliğini aktif olarak kullanıyor ve toplam etkileşim önemli ölçüde artıyor. Yeni yeteneklerle ilgili geri bildirimler olumlu, test kullanıcılarının %71’i yeni Bing’e yeni arama ve yanıtlama yetenekleri hakkında “başparmak yukarı” veriyor. Projenin genişliği konusunda daha da heyecanlıyız. geri besleme nerede ve nasıl gelişebileceğimizi alıyoruz ve bunun üzerine hareket ediyoruz. düzenli güncellemeler.

Önizleme testinde bazı ilginç kullanım örnekleri ve sorgular görüyoruz. Geçenlerde oğluna yeni Bing’i gösteren bir baba hakkında bir şey öğrendim ve birlikte bugünün arama motorlarıyla kolayca yapılamayacak şekilde keşfettiler ve yarattılar. Sohbette basit istemler kullanarak bilim kurgu hikayeleri oluşturarak başladılar ve sonunda Bing’in yalnızca bir arsa oluşturmaya yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda görsel bir programlama aracı olan Scratch’e doğrudan girmek için kod ürettiği bir video oyunu fikrinin geliştirilmesine yol açtılar. Sadece birkaç sorguda, yeni Bing ve Edge’in harikasını ve potansiyelini yakaladılar. Yeni Bing’in insanların daha önce mümkün olmayan şekillerde keşfetmelerine ve yaratmalarına nasıl yardımcı olduğuna dair birçok benzer hikaye duyuyoruz.

Yeni Bing ve Edge mobil uygulamalarına kaydolun

Bu öğrenme ruhu ve yeni özellikler geliştirmeye devam etme ruhuyla, bugün yeni Bing ve Edge mobil uygulamalarının önizleme sürümünü paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.  Yeni Bing ve Edge’in inanılmaz özelliklerini akıllı telefonunuzda ses girişi gibi bazı heyecan verici yeni özelliklerle birlikte kullanıma sunmaya başlıyoruz. Buna ek olarak, arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal iletişiminizi geliştirmek için Skype ile başlayan yeni bir sohbet deneyimi oluşturuyoruz.

Yeni Bing ve Edge mobil hale geliyor; Şimdi sesli erişim ile tanışın

Aramaların %64’ünün cep telefonlarında gerçekleştiğini bildiğimiz için, masaüstünüzden uzakta olsanız bile web için yardımcı pilotunuz olarak hizmet vermek üzere tüm yeni Bing ve Edge mobil uygulamalarını kullanıma sunuyoruz.

akşam yemeği tarifinin ekran görüntüsüYeni bir şehirde beklenmedik bir konaklama hayal edin. Tokyo’da hızlı bir öğleden sonra durağı planlarken, Bing’den bagajınızı saklamak için bir yer bulmasına yardım etmesini istersiniz. Daha sonra ünlü Shinjuku istasyonuna giderken metro sisteminde gezinmek için ipuçları sağlar. Keşfedilecek birkaç saatle Bing, hızlı ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan kısa bir güzergah oluşturur ve hatta yol boyunca çeviri yapar.

Bugün iOS ve Android’de kullanılabilen Bing mobil uygulaması, yeni bir görünüm ve deneyim sunuyor. Alttaki Bing simgesine dokunmak, masaüstünden yapabileceğiniz tüm yollarla etkileşime girebileceğiniz bir sohbet oturumu başlatır. Basit veya karmaşık sorular sorun ve cevaplar ve alıntılar alın. Yanıtlarınızın nasıl görüntülenmesini istediğinizi seçin – madde işaretleri, metin veya basitleştirilmiş yanıtlar. Sorgunuzu hassaslaştırmak veya bir e-posta, şiir ya da liste oluşturmak için Bing sohbet deneyimini keşfedin.

Yeni Bing mobil uygulamasının kullanıma sunulmasıyla birlikte, önizleme topluluğunun en çok talep edilen özelliklerinden biri olan sesi ekliyoruz. Mobil cihazlarda ve masaüstünde kullanılabilen sesli arama, Bing’den istemleri nasıl iletebileceğiniz ve yanıtları nasıl alabileceğiniz konusunda daha fazla çok yönlülük sağlar.

Ayrıca, önizlemeye erişimi olanlar, Microsoft Edge mobil uygulamasının giriş sayfasından yeni Bing deneyimini kullanabilecekler.

Bing, Skype ile sosyalleşiyor

Arkadaşlarınız ve ailenizle işbirliği yaparken size daha iyi yardımcı olmak için Skype için yapay zeka destekli Bing’i kullanıma sunuyoruz. Her gün 36 milyondan fazla kişi, sınırlar arasında ve dünyanın dört bir yanında telefon görüşmeleri ve sohbetler yoluyla bağlanmak için Skype’ı kullanıyor ve yeni Bing, bazı yararlı ve eğlenceli yeni senaryolar ve yetenekler sağlayacak.e-posta sorunu hakkında yardım ile aile sohbetinin ekran görüntüsü

Bağlantıda kalırken ve bir sonraki buluşmanızı planlarken arkadaşlarınız ve aileniz için bir yardımcı pilotunuz olduğunu hayal edin. Herhangi bir Skype kişisinde yaptığınız gibi Bing’i gruba eklemeniz yeterlidir ve şimdi Bing’den soruları yanıtlamasını ve tüm grup için bilgi sağlamasını isteyebilirsiniz. Örneğin, aileniz bir sonraki aile toplantısı hakkında sohbet ediyorsa, Bing’den seyahat destinasyonları, beklenen hava durumu tahminleri ve seyahat zamanınızdaki ilginç olaylar hakkında öneriler isteyebilirsiniz ve sohbetteki herkes sonuçlara erişebilir. YakaladığınızdaArkadaşlarınızla birlikte, Bing’den konuşmanıza eklemek için en son haberler veya dün geceki ödül şovları gibi web’den bilgi almasını isteyebilirsiniz.

Yanıtlarınızın nasıl görüntülenmesini istediğinizi seçebilirsiniz – madde işaretleri, metin veya basitleştirilmiş yanıt. Bing tercihlerinize uyum sağlayabilir. 100’den fazla dilde akıcı olan ve aralarında çeviri yapabilen Bing, bu küresel iletişim aracına benzersiz bir değer sunabilir.

İspanya'da konaklama sırasında yapılması gerekenler için öneriler gösteren telefonun ekran görüntüsüBugün dünya çapında önizleme aşamasında sunulan Skype’taki yeni Bing, tüm sorularınıza yararlı ve gerçek zamanlı yanıtlar sağlayabilir. Bu inanılmaz yeni özelliği öğrenip ince ayar yaparken, gelecekte Teams gibi diğer iletişim uygulamalarına da getirmeyi öngörüyoruz.

Şu anda Bing önizleme deneyimindeyseniz, bu özellikleri bugün daha sonra kullanabilirsiniz. Bu mobil deneyimleri test ettikten sonraki ilk birkaç günde, zaman zaman düşük bant genişliği durumlarında bağlantı sorunları bulabilirsiniz. Sorunun farkındayız ve bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz.

Erişimi bekleyenler arasındaysanız, hem sabrınız hem de heyecanınız için teşekkür ederiz. Her gün daha fazla insanı işe almak için mümkün olduğunca hızlı çalışıyoruz. Kendiniz denemek istiyorsanız, lütfen Bing önizleme Bugün.  Yeni özelliklerden keyif alacağınızı umuyoruz ve ürünü sizin için geliştirmeye devam edebilmemiz için lütfen geri bildirim almaya devam edin.

*Skype kullanıcı arabirimi ilk kullanıma sunma sırasında değişiklik gösterir.

Yazı Yeni Bing önizleme deneyimi, Bing ve Edge Mobil uygulamalarına gelir; Bing’i şimdi Skype’ta tanıtıyoruz appeared first on Resmi Microsoft Blogu.

[ad_2]

Kaynak : The Official Microsoft Blog

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası