in

Yasemin Sakallıoğlu kimdir kaç yaşında? Yasemin Sakallıoğlu aslen nereli?

yasemin-sakallioglu-kimdir-kac-yasinda?-yasemin-sakallioglu-aslen-nereli?

O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Yasemin Sakallıoğlu birbirinden ünlü isimlerle birlikte yarışacak. Gelenek hale gelen yılbaşı özel proramında komedyen şarkılarıyla renk katacak. Şimdi programı takip edenler “Yasemin Sakallıoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli?” diye soruyor.

YASEMİN SAKALLIOĞLU KİMDİR?

Yasemin Sakallıoğlu, üç kardeşin en küçüğü olarak 1988’de İstanbul’da doğdu. Bebekken Rize’ye gönderildi ve 6 yaşına kadar orada yaşadı. Sonra yeniden İstanbul’a gönderildi. Düz liseden mezun olduktan sonra bankacılık yapmaya başladı. Videolarıyla tanınınca kendini eksik hissedip konservatuara girdi. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı.

Sosyal medyada çektiği komik videolarla bir fenomen haline geldi. Yapımcıların dikkatini çeken Yasemin Sakallıoğlu, 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Şahan Gökbakar önderliğinde Zenga isminde ilk Sinema filmini çeken Yasemin Sakallıoğlu, 11 Mart 2021 tarihinde nikah masasına oturdu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

sarp-akkaya-film-ve-dizileri-||-sarp-akkaya-kac-yasinda-kimdir-evli-mi?

Sarp Akkaya film ve dizileri || Sarp Akkaya kaç yaşında kimdir evli mi?

simge-akoz-kac-yasinda-kimdir?-voleybolcu-simge-akoz-aslen-nereli?

Simge Aköz kaç yaşında kimdir? Voleybolcu Simge Aköz aslen nereli?