in

‘Yargı’dan 14 dakikada 14 bölüm

‘yargi’dan-14-dakikada-14-bolum

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, zengin oyuncu kadrosu ve nefes kesen hikayesiyle kalpleri fetheden Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, 14 bölümü geride bıraktı.

Ters köşeleri, heyecan dolu finalleri ve her hafta izleyenlerin merakına merak katan hikayesiyle yeni bölümü iple çekilen diziden 14 bölümü 14 dakikada özetleyen bir video yayınlandı. Yayınlanan video, izleyenlerin hafızasını tazelerken, çok konuşulan sahneleri tekrar gözler önüne serdi. Video aynı zamanda diziyi kaçıran yeni Yargı izleyicilerini öyküyü yakalamaya davet etti.

OYUNCU KADROSU

Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümüyle 9 Ocak Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

jeff-bezos-ile-lauren-sanchez’in-yilbasi-tatili:-eski-sevgilisi-de-onlara-katildi

Jeff Bezos ile Lauren Sanchez’in yılbaşı tatili: Eski sevgilisi de onlara katıldı

shawn-mendes-zor-gunler-geciriyor:-dijital-bunalimdayim!

Shawn Mendes zor günler geçiriyor: Dijital bunalımdayım!