in

YARGI | Bu akşam Yargı yayınlanacak mı, neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

yargi-|-bu-aksam-yargi-yayinlanacak-mi,-neden-yok?-yeni-bolum-ne-zaman?

• 02 Ocak 2022 – 15:21 • Son Güncelleme:

Kanal D’nin seyirciyi ekrana kilitleyen dizisi Yargı geçen hafta pazar günü ekrana gelmemişti. Her bölümü sıkı bir şekilde takip edenler bu akşam dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediliyor. Bu nedenle de sıkça “Yargı bu akşam var mı, neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” diye soruluyor.

• 02 Ocak 2022 – 15:21 • Son Güncelleme:

1

Her pazar günü Kanal D’de büyük bir ilgiyle izlenen Yargı dizisi bu akşam ekranlarda olmayacak. Dizinin yayın saatinde “Çember: Ölüm Meleği” adlı yerli film ekrana gelecek. Peki yeni bölüm ne zaman?

2

YARGI NEDEN YOK?

Yargı dizisinin sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir açıklama yapıldı. Duyuruda “Sevgili izleyicilerimiz, her pazar akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen dizimiz #Yargı’nın yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz. Hikayemiz 9 Ocak Pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek…” denildi.

3

YARGI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yargı’nın yayınlanan 15. Bölüm fragmanında; Ceylin, nöbetçi mahkemede sessiz kalınca hakime tarafından tutuklu yargılanması için cezaevine yollanır. Ceylin’in şok durumunda hapse gitmesine gönlü razı olmayan Ilgaz, onu kendi odasına getirir ve kapısını kilitler. Burada ona güçlendirici cümleler kurarken, dışarıda Pars çıldırır. Ceylin hala şokun etkisindedir. Ilgaz onu, sevdiğini söyleyerek kendine getirir. Ceylin, gözyaşları içinde cezaevi aracına bindirilir.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

banu-alkan’in-kendi-kendine-konustugu-video-olay-oldu!

Banu Alkan’ın kendi kendine konuştuğu video olay oldu!

beren-saat:-‘bihter’-karakterinden-kurtulmak-icin-cok-caba-harcadim

Beren Saat: ‘Bihter’ karakterinden kurtulmak için çok çaba harcadım