Uzun Süredir Çalışan Hunter x Hunter Manga Bu Ay Aradan Dönecek

21

[ad_1]

Neredeyse dört yıllık bir aradan sonra, Hunter x Hunter mangası resmen geri dönüyor ve beklenenden daha erken gerçekleşiyor, manga 4 Kasım yerine 23 Ekim’de geri dönüyor. Haber, Viz Media’nın Shonen Jump etiketinden gelen bir tweet’te kırıldı.

Bu, yazar Yoshihiro Togashi’nin Kasım 2018’de sağlıkla ilgili nedenlerden dolayı mangadan uzaklaştığı en uzun arasının sonunu işaret ediyor.

Hunter x Hunter, Gon adında bir çocuğu ve efsanevi bir Hunter olan babasını aramasını takip ediyor. Gon, hikaye boyunca arkadaşı olan küçük bir savaşçı grubunu cezbeder, çünkü Avcı olmaya ve daha sonra yeteneklerini kullanmaya çalışırlar. Avcılar, hazine, mistik yerler, nadir hayvanlar ve bunun gibi şeyler için avlanan görevleri üstlenen güçlü savaşçılar ve dövüş sanatçılarıdır. Avcılar, yeteneklerini arttırmak için Nen adı verilen doğaüstü bir enerji kullanırlar; Gon savaşmak için bir olta kullanır ve bir şekilde göründüğünden daha az aptalcadır.

Viz Media, uzun süredir devam eden seriye erişimi her zamankinden daha kolay hale getirmek istiyor. Shonen Jump aboneleri, 36 cilt mangada 390 bölümden oluşan serinin 24 yıllık çalışmasının tamamına 1,99 dolara erişebilecek. En son bölümler, 388-399, ücretsiz olarak mevcuttur.[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası