Ünlü bir fotoğrafçı sizi CHEFCHAOUEN’deki en güzel yerlere yönlendirir

14

[ad_1]

Ünlü bir fotoğrafçı sizi CHEFCHAOUEN'deki en güzel yerlere yönlendirir
Mohamed, Şafşavan şehrinin bir sakinidir, mavi şehrin sokaklarında doğup büyümüştür, en büyüklerinden biridir.
fotoğraf ve turizm sever ve aynı zamanda bir müzik sanatçısı. Mavi şehir Şafşavan’daki en güzel yerleri ziyaret etmek için onlara eşlik ettiği için fotoğraf sanatının birçok turistini ve severini ağırlıyor, çünkü şehrin insanlarından biri, bu yüzden tüm sokaklarını çok iyi biliyor. 

Çok iyi İngilizce konuşuyor ve aynı zamanda Chefchaouen’deki ünlü CAFE CLOCK’ta grubu Blue Montana ile haftada iki gün performans gösteren bir müzik sanatçısı, bir restaurent çok geleneksel Fas yemekleri sunuyor ve günlük şovları TripAdvisor’daki chefchaouen’de en çok tavsiye edilen restoran. 

İlgileniyorsanız, onu doğrudan arayabilir ve randevu alabilirsiniz. 25 yaşında olan genç Muhammed, Şafşavan’daki en önemli anıtları ve ünlü yerleri ve sokakları ve turistleri en çok çeken yerleri, ayrıca aklınıza gelmeyecek bazı yerleri ziyaret etmek için müşterilerine eşlik ediyor.

bir rehber değil, bir fotoğrafçı size en güzel yerlere kadar eşlik ediyor ve sizin için profesyonel panoramik fotoğraflar çekiyor. Restoran, otel, ATM veya herhangi bir şey gibi belirli bir yer için herhangi bir tavsiye veya rehber istiyorsanız, o zaman geniş bir kalple tavsiye ve yardım sunmaya hazırdır. Esprili bir ruhu var ve Şafşavan şehrinde birçok ziyaretçi tarafından takdir edildi. 

İşte Şafşavan şehrindeki kişisel fotoğraflarından bazıları ve onun hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak istiyorsanız, size sosyal medya sitelerindeki sayfalarına bağlantılar bırakacağım.
Bu makaleyi beğendiniz mi? Bu yüzden bizi Facebook hayran sayfamızdan takip etmeyi unutmayın, herhangi bir fikriniz varsa yorum bırakın.[ad_2]

Kaynak
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası