in

Tuba Ünsal: Yalnız olmamayı tercih ederdim

tuba-unsal:-yalniz-olmamayi-tercih-ederdim

SEÇKİN ŞENVARDAR

• 01 Ocak 2022 – 10:26 • Son Güncelleme:

Oyuncu Tuba Ünsal, yeni yılı karşılamak için Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye gitmeden önce İstanbul Havalimanı’nda görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden ünlü isim, “Yalnız olmamayı tercih ederdim şurada, mahcup ettiniz bütün ülkeye beni” diye espri yaptı.

SEÇKİN ŞENVARDAR

• 01 Ocak 2022 – 10:26 • Son Güncelleme:

1

Tuba Ünsal yeni yılı Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de karşıladı. Güzel oyuncu, gitmeden önce; İstanbul Havalimanı’nda yanına aldığı tek valiziyle objektiflere yansıdı.

2

40 yaşındaki Ünsal, “Yalnız olmamayı tercih ederdim şurada, mahcup ettiniz bütün ülkeye beni” diye espri yaparak hayatında kimsenin olmadığını ifade etti.

3

Daha önce üç kez evlenip boşanan Tuba Ünsal, son olarak iş insanı Yusuf Aydın ile aşk yaşamıştı. Ünlü çift kısa bir süre önce yollarını ayırdı.

4

‘Sonbahara Son Güller’ adlı oyununun 25 Ocak’ta, ‘Adı Aylin’ oyununun ise şubatta seyirciyle buluşacağını ve bu nedenle çok yoğun çalıştığını, patron olmanın oyunculuktan daha zor olduğunu söyleyen Tuba Ünsal şöyle konuştu:

5

“Budapeşte’ye gidiyorum, yeni yılı orada karşılayacağım yönetmenlerim iki gün izin verdiler, biraz dinleneceğim. Çok yoruldum iki aydır öyle bir tempodayım ki bir oyunum ‘Sonbahara Son Güller’ 25 Ocak’ta çıkıyor, sonrasında ‘Adı Aylin’ şubatta çıkıyor.”

6

Ünlü isim, sözlerine; “Hem yapımcısı hem oyuncusuyum biraz zorlandım. Oyunculukta sadece oyuna ve ezbere konsantre oluyorsun ama yapımcılıkta elli tane parametresi var. Ben seviyorum sınırlarımı zorluyorum” şeklinde devam etti.

7

Öte yandan Tuba Ünsal, Budapeşte’de çekilen fotoğraflarını da takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncu, gönderisine; “Genel olarak iyi gidiyor. Hoş geliyorsun 2022” notunu düştü.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

besiktas’ta-yeni-yil-coskusu-edis-ve-ozan-dogulu-ile-yasandi

Beşiktaş’ta yeni yıl coşkusu Edis ve Ozan Doğulu ile yaşandı

aleyna-tilki:-justin-bieber-bana-yurudu

Aleyna Tilki: Justin Bieber bana yürüdü