in

Tristan Thompson’dan Khloe Kardashian’a: Bebeğin babası benmişim

tristan-thompson’dan-khloe-kardashian’a:-bebegin-babasi-benmisim

• 05 Ocak 2022 – 08:15 • Son Güncelleme:

Basketbolcu Tristan Thompson, Khloe Kardashian ile birlikteyken kısa süre aşk yaşadığı spor hocası Maralee Nichols’dan bir bebek sahibi olduğunu sonunda kabul etmek zorunda kaldı. Yapılan DNA testiyle çocuğun babası olduğu kanıtlanmasının arından Thompson, kızı True’nun annesi Kardashian’dan özür diledi.

• 05 Ocak 2022 – 08:15 • Son Güncelleme:

1

NBA yıldızı Tristan Thompson, bir dönem Khloe Kardashian ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelmişti. Thampson’un Kardashian’ı aldattığı ortaya çıkınca ikili ayrılmıştı.

2

Khloe Kardashian daha sonra Tristan Thompson’ı affetse de ilişkilerinin nihai sonu ayrılık olmuştu. Thompson ve Kardashian, şu an birlikte olmasa da kızları True için görüşüyorlar.

3

Ünlü basketbolcunun Khloe Kardashian ile aşk yaşarken onu spor hocası Maralee Nichols ile aldattığı ortaya çıkınca işler değişti. Tristan Thompson’ın bu birliktelikten bir de bebek sahibi olduğu bilimsel olarak kanıtlandı.

4

“EYLEMLERİMİN SORUMLULUĞUNU ÜZERİME ALIYORUM”

Thompson’ın, Nichols’ın dünyaya getirdiği bebeğin babası olduğu yapılan DNA testiyle belli oldu. Bunun üzerine Tristan, sosyal medya üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

5

Paylaşımında Maralee Nichols’ın bebeğinin babası olduğunu kabul eden Thompson, “Bugün yapılan babalık testi benim, Maralee Nichols’ın bebeğinin babası olduğumu kanıtladı. Eylemlerimin bütün sorumluluğunu üzerime alıyorum. Babalığım ortaya çıktığına göre bu bebeği dostane bir şekilde büyütmek için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı.

6

Tristan Thompson, bu süreçte incittiği ve hayal kırıklığına uğrattığı herkesten de özür diledi. Ünlü basketbolcu, defalarca kez aldatıp sonra da ayrıldığı eski sevgilisi Khloe Kardashian’dan da özel olarak af diledi. Thompson, kızı True’nun annesi Kardashian’a “Khloe sen bunu hak etmiyorsun!” diye seslendi. Sebep olduğu bu kalp ağrısını ve küçük düşürülmeyi hak etmediğini tekrarladı.

7

Tristan Thompson, Kardashian’a yönelik mesajını; “Sana yıllar boyunca sergilediğim davranışları hak etmiyorsun. Bu davranışlarım, sana karşı olan kişisel görüşlerimle kesinlikle uyuşmuyor. Sana sonsuz saygım ve sevgim var” sözleriyle sürdürdü.

8

Thompson’ın yaptığı açıklamaların ardından Khloe Kardashian, konuyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı ve eski sevgilisinin bu satırlarına yönelik bir karşılık vermedi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

camdaki-kiz-yeni-bolum-bu-hafta-yok-mu?-camdaki-kiz-27.-yeni-bolum-ne-zaman-yayimlanacak?

Camdaki Kız yeni bölüm bu hafta yok mu? Camdaki Kız 27. yeni bölüm ne zaman yayımlanacak?

dicaprio’ya-yar-olmayan-tablo

DiCaprio’ya yâr olmayan tablo