in , ,

Total War: Warhammer 3 2022 yılına ertelendi

Total War Warhammer 3 2022 yılına ertelendi
Total War Warhammer 3 2022 yılına ertelendi

Total War: Warhammer 3 2022 yılına ertelendi

Warhammer 2 ile oyalanmaya devam.

 

Total War serisi strateji severlerin bir numaralı seçeneklerinden biri. Gerek Attila ile bizi kendi tarihimize götürüyor, gerekse Warhammer ile fantastik evrenlere dalış yapıyoruz. Warhammer 1 ve 2’de serinin en sevilen oyunlarından biri. Bu evrenin 3. oyunu da geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Ancak üzücü bir haber, oyunumuz 2022 yılında ertelendi. Çok üzülmemize gerek yok, geç çıksın ama düzgün çıksın düşüncesi ile üzüntünüzü bastırabilirsiniz. Yoksa CP77 gibi bir oyun karşımıza çıksın istemeyiz. Şunu hatırlatalım, Total War: Warhammer 3 büyük bir ihtimalle sadece PC ve Mac için çıkacak.

Total War: Warhammer 3, 2022’nin ilk çeyreğinde çıkış yapacak.

Geliştirici Creative Assembly, Twitter üzerinden merakla beklenen Total War Warhammer 3’ün 2022’nin başlarında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ve bu yıl daha önce çıkması planlanan strateji oyunu için bir gecikme olduğunu bize aktardı. Creative Assembly, yaptığı açıklamada, “Total War: Warhammer için yeni bir çağa daha güçlü bir sürüm şeklinde gelmesi için” gecikme uyguladıklarını açıkladı.

Tüm bunlar, geliştiricinin yapabileceği en iyi Total War: Warhammer deneyimini yaşatmaya hizmet ediyor. “Projede sona yaklaşıyoruz ve bu durum bizi heyecanlandırıyor. Total War: Warhammer 3 oyununa biraz daha zaman ayırarak oyunun çıkış tarihini 2021’den 2022’ye erteleme kararı aldık. Bu sürümü üçlememizin sonu değil. Games Workshop’un fantastik evrenini Total War’a getirmeye devam edeceğiz. Bununla birlikte bu zamanı yıllarca süren içerik ve desteğin başlangıcı olarak da görüyoruz.”

Yine de hepsi kötü haber değil. Tweet aynı zamanda oyuncuların oynayabileceği Grand Cathay isimli yeni bir insan fraksiyonu da ortaya çıktığını duyurdu. Ek olarak yalnızca Grand Cathay fraksiyonunu eklenmeyecek. Aynı zamanda Buz Kraliçesi Kieslev’in ülkesini ve daha da önemlisi, Kaos’un dört fraksiyonunu: Khorne, Nurgle, Slaanesh ve Tzeentch’i piyasaya sürecek.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

call-of-duty-vanguard-oyununun-boyutu-aciklandi

Call of Duty: Vanguard depolama gereksinimleri belli oldu

battlefield-2042-acik-beta-surumu-7-milyon-oyuncuyu-asti

Battlefield 2042 açık beta sürümü 7 milyon oyuncuyu aştı