in

Takıntılı hayranın ifadesi ortaya çıktı

takintili-hayranin-ifadesi-ortaya-cikti

1

Aleyna Tilki’nin şikayeti üzerine gözaltına alınan Muhammed Erkam A., İstanbul Anadolu Başsavcılığı’ndaki ifadesinde, şarkıcının evini internetten öğrendiğini, Pencak Silat adlı sporu yaptığını ve bu nedenle tellerden geçerek site bahçesine girdiğini anlattı.

2

Saplantılı hayran, Aleyna Tilki’nin oturduğu daireyi bulamayınca komşusuna sorduğunu ve zile bastığını ama kimsenin açmadığını söyledi.

3

“GÜVENLİKLE BEKLERKEN UYUYAKALDIM”

Tilki’nin komşusunun güvenliği arayarak kendisi için ‘tekin birisi değil’ ifadesini kullandığını duyduğunu söyleyen Muhammed Erkam A., kaçmadığını, güvenlikte Aleyna Tilki’yi beklediğini o ara uyuyakaldığını belirtti. Daha sonra site güvenliğiyle birlikte polisin geldiğini dile getiren Muhammed Erkan A., karakolda ünlü şarkıcıyı gördüğünü belirtti.

4

TİLKİ’YE 500 METREDEN FAZLA YAKLAŞMAMA ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Şüpheli Muhammed Erkam A., çıkarıldığı İstanbul Anadolu 8. Sulh Ceza Hakimliği tarafından ‘Yurt dışına çıkma yasağı, Aleyna Tilki’nin ikametgahına, iş yerine, bulunduğu yerlere 500 metreden fazla yaklaşmama’ şeklinde adli kontrol şartlarıyla serbest bırakıldı.

5

“ANNEM ARADI ‘KORKUYORUM’ DEDİ”

Aleyna Tilki ise İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nda verdiği ifadede, konseri için annesi birlikte evden ayrıldığını, annesi Havva Öztel’in konser bitmeden eve geçtiğini, kendisini arayarak “Her yerde polis var korkuyorum” dediğini anlattı.

6

Hızlıca eve gittiğinde şüphelinin yakalandığını gördüğünü söyleyen 21 yaşındaki şarkıcı, Muhammed Erkam A.’dan şikayetçi ve davacı olduğunu belirtti.

7

“AİLEMİN CAN KORKUSU BENİ DERİNDEN YARALADI”

Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Aleyna Tilki, “Ben konserdeyken çitlerden atlayıp, evimin bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran sözde ‘takıntılı hayran’ kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur” ifadelerini kullandı.

8

Genç popçu, “Kapıma bizzat pusu kurmuştur! En büyük cezayı talep ediyorum. Evdeki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı” mesajını paylaştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

tolga-gariboglu-ortaya-cikti!-‘hugo’-aciklamasi

Tolga Gariboğlu ortaya çıktı! ‘Hugo’ açıklaması

riza-kocaoglu-omicron-varyantina-yakalandi

Rıza Kocaoğlu Omicron varyantına yakalandı