System Shock Ön Siparişleri Fanatical’da İndirimlidir, System Shock 2: Enhanced Edition İçerir

15

[ad_1]

Hızlı hareket ederseniz, System Shock remake’i PC’de Fanatical aracılığıyla 34 $ (normalde 40 $) karşılığında ön sipariş verebilirsiniz. Ek bir bonus olarak, tüm ön siparişler PC’de System Shock 2: Enhanced Edition için bir kod içerir. %15 ön sipariş indirimi, 17 Şubat’ta 12 PT / 3 ET’de sona eriyor.

İki oyunla birlikte, Fanatical’da gelecekteki bir satın alma işleminde% 5 indirim için bir kupon kodu da alırsınız.

Fanatical’da görün

Hem System Shock yeniden yapımı hem de System Shock 2: Enhanced Edition şu anda Nightdive Studios tarafından geliştiriliyor. System Shock yeniden yapımı, tamamen 3D grafikler, modernize edilmiş kontroller ve daha fazlasını içeren orijinal 1994 bilim kurgu RPG’sinin sıfırdan yeniden yaratılmasıdır. Geliştirici Nightdive Studios, 2015’ten beri yeniden yapım üzerinde özenle çalışıyor ve nihayet Mart ayında piyasaya sürülecek. Oyun hakkında daha fazla bilgi için en son System Shock Remake demosu hakkındaki uygulamalı izlenimlerimize göz atın.

Teknik olarak, System Shock yeniden yapımının kesin bir çıkış tarihi yoktur; Fanatik liste, ön sipariş kodlarının “31 Mart 2023’ten önce” teslim edileceğini söylüyor ve Steam mağaza sayfasında çıkış tarihi “Mart 2023” olarak listeleniyor. Bu ön sipariş anlaşması, pencerelerine çarpacaklarını gösteriyor. Bu nedenle, son dakika gecikmeleri dışında, önümüzdeki birkaç hafta içinde PC’ye ulaşması gerekir.

System Shock yeniden yapımı, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için de piyasaya sürülecek, ancak konsol sürümlerinin Mart ayında mı yoksa daha sonraki bir tarihte mi geleceği belli değil.

Öte yandan, System Shock 2: Enhanced Edition, 1999’dan itibaren orijinal System Shock 2’nin yükseltilmiş bir PC bağlantı noktasıdır. Orijinal oyunun oynanışını, seviye tasarımlarını ve grafik motorunu korur, ancak daha yüksek doğrulukta dokular ve modern ekran seçenekleri, ayrıca entegre mod desteği ve VR uyumluluğu ile. Şu anda System Shock 2: Enhanced Edition için bir çıkış tarihi yoktur, ancak bu ön sipariş anlaşması, kopyanızı güvence altına almanın harika bir yoludur, böylece PC’de kullanılabilir olduğunda oynayabilirsiniz.

Yasal Uyarı: GameSpot ve Fanatical’ın her ikisi de Fandom’a aittir.

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Game News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası