in

SURVİVOR’da kim elendi? İşte Survivor 2022 ilk elenen yarışmacı

survivor’da-kim-elendi?-iste-survivor-2022-ilk-elenen-yarismaci

• 20 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

‘Survivor 2022 All Star’ın son ve yeni bölümünde yarışmanın bu seneki ilk elemesi yaşandı. Eleme potasında yer alan Birsen, Sercan, Gizem ve Hikmet Acun Ilıcalı’nın kararı açıklamasını nefeslerini tutarak beklediler. Gecenin sonunda bir isim adaya veda etti. Öte yandan Acun Ilıcalı sürgün adası ile ilgili alınan kararları, ve yarışmaya dahil olacak yedek isimler hakkında da bilgi verdi.

• 20 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

1

‘Survivor 2022 All Star’ heyecanı 15 Ocak Cumartesi akşamı başladı. 2022 Survivor’ın ilk eleme adayı ünlüler takımından Birsen ve Sercan oldu. Gönüllüler takımından ise Gizem ve Hikmet eleme potasına girdi.

2

Eleme potasında olan Sercan “İlk haftadan potada olmak ilginç oldu. 2020’de güzel bir Sercan ortaya koymuştum. Elenmezsem ikinci haftadan itibaren farklı bir perforsman ortaya koyacağımı düşünüyorum” dedi.

3

ACUN ILICALI KARAR AÇIKLADI

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada “En hızlının değil, en beceriklinin değil, birçok özelliği bir arada olan kişi kazanacak. Survivor bir koşu yarışması değil, bir hayat mücadelesi yarışmasıdır.

4

Jürinin seyircimiz olduğu bu yılda da şartları zorluyor olmamız lazım. Arkadaşlar sürgün kampı belli bir süre daha devam edecek. Dokunumazlık hakkı üç olacak. Dördüncü ismi o haftanın performans birincisi belirleyecek.

5

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Dört isim her hafta sürgün kampına gitmek zorunda kalacak. Üç isim adadaki oylamadan, dördüncü isim ise haftanın performans birincisinin söylediği isim olacak. Kalma süresi beş gün olmayacak, dört gün sürecek. Survivor All Star’ın yeni bölümünde elenen ilk yarışmacı Gizem Kerimoğlu oldu.

6

Öte yandan Acun Ilıcalı, yarışmaya önümüzdeki günlerde dört yedek yarışmacının katılacağını, bu isimlerden birinin koronavirüs sebebiyle yarışmaya dahil olamayan Nisa Bölükbaşı olduğunu açıkladı.

7

“DAHA AĞIR BİR CEZA…”

Batuhan yeni alınan karar hakkında yaptığı yorumda “Sürgün adasının devam etmesi herkesi üzmüştür. Gayet korkutucu gözüküyor. Beni oyundan alıkoymak bile yeterli. Bu bana potaya girmekten daha ağır bir ceza. Kalkacağı günü merakla bekliyorum.” dedi.

8

ÖDÜL OYUNUNDA KORKU DOLU ANLAR!

Gönüllüler takımında Yasin ödül oyununda, oyunu kazanmasının ardından bir anda kendini yere bıraktı. Korku dolu anlar sonrası Yasin doktorun çağırılmasını istedi. Acı içinde kıvranan Yasin’e doktor Serhad Ömercikoğlu ilk müdahaleyi yaptı.

9

GİZEM BÖYLE İSYAN ETMİŞTİ

Survivor All Star Gönüllüler takımı yarışmacısı Gizem eleme adayı olmasına ilişkin ‘Bir anda hissiyat geldi de yedi kişi birden beni mi yazdı? Buna inanmıyorum sözlerine yer verdi.

10

Hikmet sürgün kampının sakin ve dinlendirici olduğunu söyledi. “Benden daha yavaşlar vardı son kaybettiğimiz oyunda. Totalde bakıldığında da benden daha kötüler vardı” sözlerini kulllandı.

11

Gizem Kerimoğlu, sürgün kampına gönderilmesiyle ilgili, “Doğru değil, onlarınki bencillik. Kendilerini ön plana atıyorlar. Göreceğiz ilerleyen zamanlarda” ifadelerini kullandı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

43-ilde-okullara-kar-tatili-(20-ocak-persembe-hangi-illerde-okullar-tatil-edildi?)

43 ilde okullara kar tatili (20 Ocak Perşembe hangi illerde okullar tatil edildi?)

yok’ten,-devlet-universitelerinin-kadrolarinda-esneklik-saglayacak-duzenleme

YÖK’ten, devlet üniversitelerinin kadrolarında esneklik sağlayacak düzenleme