in

Survivor Nisa kimdir, nereli? 2022 Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

survivor-nisa-kimdir,-nereli?-2022-survivor-nisa-bolukbasi-kac-yasinda,-nereli?

Survivor’da iddialı yarışmacılar birbirleri ile rekabet edecekler. Survivor Gönüllüler takımı yarışmacılarından biri ise Nisa Bölükbaşı oldu. Nisa, 1998 tarihinde doğdu. Peki Survivor Nisa kimdir, nereli? İşte ayrıntılar…

SURVIVOR NİSA KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.

Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018’de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

dakota-johnson:-sette-soyunmak-buyuk-sorun

Dakota Johnson: Sette soyunmak büyük sorun

survivor-evrim-kimdir,-nereli?-2022-survivor-evrim-keklik-kac-yasinda?

Survivor Evrim kimdir, nereli? 2022 Survivor Evrim Keklik kaç yaşında?