in

Survivor Gizem kimdir? 2022 Survivor All Star yarışmacısı Gizem Kerimoğlu kaç yaşında, nereli?

survivor-gizem-kimdir?-2022-survivor-all-star-yarismacisi-gizem-kerimoglu-kac-yasinda,-nereli?

Survivor All Star yarışmasında geçtiğimiz yıllarda programa damga vuran isimler yarışıyor. Gizem Kerimoğlu ise Survivor Gönüllüler takımında yarışacak isimler arasında bulunuyor. Peki Survivor Gizem kimdir kaç yaşında? İşte Survivor Gizem Kerimoğlu2nun yaşamı ile ilgili bilgiler…

SURVIVOR GİZEM KİMDİR?

Survivor All Star Gönüllüler takımı yarışmacısı Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul, Fatih’te doğdu.

Bulgar göçmeni bir ailenin ilk çocuğudur. Bir erkek kardeşi vardır. İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde okumaya başladı. Üniversite eğitimi sırasında bir yıllığına İngilizce eğitimi almak için Londra‘ya gitti.

2003 yılından itibaren birçok spor dalıyla profesyonel veya yarı amatör olarak uğraşan bir sporcu olarak basketbol ve futbol oynamış, hatta birkaç kez 19 yaş altı kadın Milli Futbol Takımı’na da çağrılmıştır. Bu yıllarda Yapı Kredi Spor Kulübü ve benzeri bazı spor kulüplerinde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak da görev yaptı.

2013 yılında profesyonel spor yaşantısına son veren Gizem Kerimoğlu, aktif spor hayatının ardından oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başladı. Dialog ve Barbaros Çidal‘dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri alıp, tiyatro ve oyunculuk eğitimlerindeki ilk adımlarını kendisi de oyuncu olan arkadaşı Umut Kırcalı ile atmıştır. Ardından kendisine çok şey katan Deniz Erdem‘den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılında girdiği Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi aldı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan olan “Survivor 2016” yarışmasına Gizem Kerimoğlu da gönüllüler takımında katıldı. Yüzde 36 oranda performans sergileyen Survivor Gizem, yarışmanın 108. gününde adaya veda etti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

survivor-berna-kimdir,-kac-yasinda?-2022-survivor-berna-keklikler-ne-is-yapiyor?

Survivor Berna kimdir, kaç yaşında? 2022 Survivor Berna Keklikler ne iş yapıyor?

yasin-obuz-kimdir-kac-yasinda?-2022-survivor-yasin-obuz-aslen-nereli-katildigi-yarismalar…

Yasin Obuz kimdir kaç yaşında? 2022 Survivor Yasin Obuz aslen nereli katıldığı yarışmalar…