in

Survivor Berna kimdir, kaç yaşında? 2022 Survivor Berna Keklikler ne iş yapıyor?

survivor-berna-kimdir,-kac-yasinda?-2022-survivor-berna-keklikler-ne-is-yapiyor?

Survivor All Star, 15 Ocak tarihinde izleyicilerle buluşuyor. Survivor All Star konseptinde Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışacak. Berna Keklikler, Survivor’da Gönüllüler takımının yarışmacıları arasında bulunuyor. Peki Survivor Berna kimdir, kaç yaşında?

SURVIVOR BERNA KİMDİR?

Survivor Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da doğdu. Üç kardeştir, bir kız bir de erkek kardeşi vardır. Güzel oyuncu ve model Berrin Keklikler kardeşidir. Anne ve babası Almanya’da yaşamaktadır. Ekran severler tarafından ilk olarak Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışmayı kazanmış daha sonra Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Ayrıca Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır.

Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2014 yılından bu yana kardeşi ile birlikte yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Ayrıca geçmiş yıllarda Almanya’da katıldığı Miss Turkuaz Germany yarışması 2011 güzeli seçilmiştir.

Çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile ilgilenen Berna Keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, Lise mezuniyetinin ardından modelliğe yönelmiştir. Günümüzde ise oyunculuk eğitimi almakta ve oyunculuk ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

survivor-evrim-kimdir,-nereli?-2022-survivor-evrim-keklik-kac-yasinda?

Survivor Evrim kimdir, nereli? 2022 Survivor Evrim Keklik kaç yaşında?

survivor-gizem-kimdir?-2022-survivor-all-star-yarismacisi-gizem-kerimoglu-kac-yasinda,-nereli?

Survivor Gizem kimdir? 2022 Survivor All Star yarışmacısı Gizem Kerimoğlu kaç yaşında, nereli?