in

SURVIVOR ALL STAR YEDEK KADROSU || Survivor 2022 yedek yarışmacıları kim?

survivor-all-star-yedek-kadrosu-||-survivor-2022-yedek-yarismacilari-kim?

• 20 Ocak 2022 – 18:10 • Son Güncelleme:

Survivor 2022 All Star yedek yarışmacılar kim? Sevilen yarışmada elenen ismin yerine yedeklerden yarışmacılar dahil oluyor. Acun Ilıcalı, Survivor 2022 ilk elemesi ardından adaya yedeklerden yeni isimlerin geleceğini belirtti. Peki, Survivor yedekler kadrosunda kimler var?

• 20 Ocak 2022 – 18:10 • Son Güncelleme:

1

2022 Survivor yarışması tüm hızıyla macerasına başladı ve 19 Ocak günü ilk eleme de gerçekleşti. Gönüllüler takımından Gizem’in adaya veda edişi ile ertesi gün yedeklerden 4 farklı isim Survivor adasına geliyor. İzleyenler ise, ‘ 2022 Survivor yedekler kadrosunda kimler var?’ sorusunu soruyor. İşte, yedek kadrosu…

2

SURVİVOR ALL STAR 2022 YEDEK YARIŞMACILAR KİM?

Acun Ilıcalı, 2022 sezonunun ilk elemesinden hemen önce adaya yedeklerden 4 ismin geleceğini belirterek bunlardan birinin ismini de verdi. Ilıcalı, ”Yedek yarışmacılar yarın itibariyle dahil olacak. Yarın 2 erkek 2 kadın yarışmacı geliyor. İsimlerden biri Nisa diğerlerini yarın göreceksiniz” dedi. Hastalığı nedeniyle yarışmaya dahil olamayan Nisa Bölükbaşı da cumartesi akşamı oyuna dahil olacak. Diğer üç isim ise fragman yayımlandığında belli olacak.

3

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.

Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

survivor-kim-elendi?-iste-survivor-2022-all-star’da-elenen-ilk-yarismaci

SURVİVOR KİM ELENDİ? İşte Survivor 2022 All Star’da elenen ilk yarışmacı

ismail-hacioglu-kimdir,-kac-yasinda,-nereli?-mahkum-savas-ve-baris-kim,-hangi-oyuncu-oynuyor?

İsmail Hacıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Mahkum Savaş ve Barış kim, hangi oyuncu oynuyor?