Sünger Bob ve Genç Mutant Ninja Kaplumbağalar Resmi Roblox Deneyimleri Kazanıyor

17

[ad_1]

Nickelodeon ve Paramount, Gamefam tarafından geliştirilecek iki yeni bağımsız deneyimde SpongeBob SquarePants ve Teenage Mutant Ninja Turtles’ı Roblox’a getiriyor.

Paramount Kıdemli Başkan Yardımcısı Doug Rosen, “Bu dünyalardaki milyonlarca Sünger Bob Kare Pantolon ve Genç Mutant Ninja Kaplumbağa hayranının tanıdıkları ve sevdikleri ikonik karakterlerle birlikte oynamalarını ve keşfetmelerini sağlamak için Roblox’ta sürükleyici yeni deneyimler yaratıyoruz” dedi.

Her iki franchise da Roblox’ta zaten bir varlığa sahip – Sünger Bob, Nickelodeon’un Nickverse oyununun bir parçası olarak dahil edilirken, TMNT’nin 2007’de piyasaya sürülen Turtle Trouble adlı bir oyunu var. Yeni oyunlar, eski taksitlerde büyük bir güncelleme olmalı ve geliştirici Gamefam, Roblox için markalı içerik oluşturma konusunda çok fazla deneyime sahip olmalı.

Stüdyo daha önce tanınmış markalar için Roblox oyunları geliştirmişti ve en popüler oyunlarından biri Sonic The Hedgehog ile işbirliği yapmaktı. Gamefam, Saweetie ve The Chainsmokers gibi sanatçılarla bir dizi metaverse konser deneyimi de geliştirdi.

Şimdiye kadar Gamefam, oyunların gerçekte ne içereceği hakkında fazla bilgi yayınlamadı, ancak her ikisinin de 2023’te Roblox’ta yayınlanması planlanıyor.

Roblox, Chipotle, Nerf gibi markalarla ve Roblox’ta daha fazla deneyim ve oyun yayınlayan daha genç bir nesle reklam vermek isteyen markalar için popüler bir platform haline geldi.

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Game News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası