in

Steam Kış İndirimleri Başladı! Ne Zamana Kadar Geçerli?

steam-kis-indirimleri basladi!-ne-zamana-kadar-gecerli?

Steam Kış indirimleri sonunda başladı. Birçok platformun tatil dönemi indirimlerini başlattığı dönemde gelen yeni indirimler, oyun severleri bir hayli memnun edecek.

Öyle ki indirimler kapsamında çok güzel oyunlarda çok güzel seviyede düşüşler var. A++ yapımlarda bile ciddi indirimler olduğunu görüyoruz. Peki bu indirimler ne kadar sürecek?

Steam Kış İndirimleri Ocak Ayının İlk Haftasına Kadar Devam Edecek

Yeni kış indirimleri 22 Aralık 2021 itibariyle geçerli olmaya başladı. Fakat indirimler çok uzun bir süre devam etmeyecek.

Kaçırmayın: ASUS GeForce RTX 3090 Ti Kutu Görselleri Sızdı

Oyuncuların erken davranması gerekiyor. 5 Ocak 2022 Türkiye Saati ile 21:00’da indirimler son bulacak. Oyunlar yeniden eski fiyatlarından satışta olacak.

Bu süreçte hemen hemen tüm oyunlarda indirimler yapıldığını göreceğiz. Zaten alınabilecek oyunlar için tavsiyeleri paylaştığımız yazılarımızda kısa süre sonra gelecek.

Şimdilik kış indirimlerinin duyurusunu yapmış olalım. Kaçırılmayacak olan indirimlerle alınabilecek en iyi oyunlar için takipte kalmanızı öneriyorum. Ayrıca indirimlerde kaçırılmayacak olan oyunlar için sizin de önerileriniz varsa, yorumlara bekleriz.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

macera-oyunu-gnosia’nin-cikis-tarihi-ertelendi

Macera Oyunu Gnosia’nın Çıkış Tarihi Ertelendi

ps-plus-ocak-2022 oyunlari-simdiden-sizdi

PS Plus Ocak 2022 Oyunları Şimdiden Sızdı