in , ,

Squid Game’in yaratıcısı 2. sezonun geleceğini açıkladı

3210864_810x458
3210864_810x458

Squid Game’in yaratıcısı 2. sezonun geleceğini açıkladı

Squid Game’in yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, dizinin 2. sezonunun çekilmesinin kaçınılmaz olduğunu söyledi. Planlama aşamasında olan sezonla ilgili Netflix’ten ise henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Dizinin Los Angeles’ta düzenlenen gösteriminde konuşan Squid Game‘in yönetmeni ve senaristi Hwang Dong-hyuk, Associated Press’e verdiği röportajda dizinin 2. sezonu üzerinde çalıştığını resmen açıkladı.Squid Game‘in yeni sezonu için inanılmaz bir talep ve baskıyla karşı karşıya olduklarını belirten Hwang Dong-hyuk, 2. sezonun tarihi ve hangi yönde ilerleyeceği konusunda bir açıklama yapmazken Lee Jung-jae‘nin canlandırdığı Gi-Hun’un karakterinin yeni sezonda da yerini alacağını söyledi.

Paraya çok ihtiyacı olan bir grup insanın para ödülü kazanmak için kendilerine gelen esrarengiz bir oyun davetini kabul edip oyunlar oynayacakları gizli bir yere kapatılmasıyla yaşananları anlatan dizi, eylül ayında yayınlanmaya başladıktan kısa süre sonra Netflix’in en çok izlenen listesinde zirveye oturmuş ve haftalarca zirveden inmemişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

hallmark-

Hallmark Noel Filmleri 2021: Noel ve Daha Fazlası için Eve Gelmeleri İçin Zaman Ne Zaman İzlenmeli?

örümcek adam

17 Aralık’ta gösterime girecek Spider-Man: No Way Home’dan yeni fragman yayınlandı