Spor salonu Sweatbands ve fitness aksesuarı ile giyilir

20

[ad_1]

Eşofman altı üretimi, genişleyen bir sonucudur fitness aksesuarı pazar ve fiziksel aktivitelerde (yoga ve diğer egzersizler gibi) yükselirler. Nakışlı eşofmanlar, özellikle düzenli olarak egzersiz yapıyorsanız, çeşitli nedenlerden dolayı idealdir. Hayırseverlik etkinliği planlayıcıları da onları çekici buluyor çünkü işlemeli eşofmanlar her gün hedeflerine yaklaşmalarına yardımcı olan pratik bir araç olarak hareket ediyor. Bu, aşağıdaki gibi birkaç şirkete neden oldu. Hayırseverlik Giyim Şirketi nakışlı eşofmanları, yardım etkinlikleri için mevcut ürün yelpazesine dahil etmek.

Bu makale, bilmeniz gereken işlemeli eşofmanlarla ilgili bazı önemli ayrıntıların bir özetini sunacaktır.

Nakışlı Eşofman Bantları Nedir?

Nakışlı bir eşofman altı parçası, iğne işi kullanılarak üzerine bilgi basılmış bir tür ısmarlama eşofmandır. Bir eşofman bandı, bilek veya başın etrafına sarılabilen ve emici veya havlu benzeri kumaşlardan yapılmış bir giysi parçasıdır. Onları yapmak için emici malzemeler kullanıldığından suyu tutma yeteneğine sahiptirler. Bu nedenle; ter bantları, spor sırasında ve sonrasında terlemeyi ve terlemeye neden olan diğer aktiviteleri gidermek için kullanılır.

İşlemeli eşofmanlar Tyvek, silikon, vinil, havlu kumaş, deri ve daha fazlası gibi çeşitli malzemelerden üretilebilir. Bu kumaşlardan herhangi birinin en yaygın kullanılanı havlu kumaştır. Nakış, eşofman takımını bir etkinliğe sponsor olan hayır kurumunun reklamını yapan bir moda aksesuarına dönüştürür. Daha derin bir anlayış için, malzemelerin her birinin nitelikleri bir sonraki bölümde gözden geçirilecektir.

İşlemeli Eşofman Bantları Yapımında Kullanılan Malzemelerin Özellikleri;

Aşağıdaki noktalar, işlemeli eşofman altları yapmak için kullanılan her türlü malzemenin özelliklerini araştırmaktadır. Şimdi onlara bakalım.

Havlu kumaş: Gerilen havlu tekstilleri elastiktir. Bu, onları başınızı veya bileğinizi giymek ve giymek için rahat hale getirir. Ek olarak, cilt üzerinde yumuşaktırlar. Yüksek su direnci, emicilik ve hızlı kuruma, havlu kumaş malzemelerinin sadece birkaç özelliğidir.

Pamuk: Havlu kumaş gibi diğer malzemelerden daha az emici olmalarına rağmen, pamuklu tekstiller hala teri emer. Kurutma zaman alır. Uzun süreli terlemeye maruz kalmak, pamuğun ıslak ve nemli olmasına neden olur. Kullanıcı sonuç olarak kendini rahatsız hissediyor. Bu nedenle, uzun süre egzersiz yapan insanlar için en iyi seçim değildir.

Mikrofiber: Üstün emilim ve nem emici özelliklere sahip bir diğer malzeme mikrofiberdir. Ek olarak, satın almak oldukça ucuzdur.

Hayırsever Etkinliklerde Nakışlı Eşofman Bantları Kullanma Nedenleri;

Bir yardım etkinliği, işlemeli eşofmanların etkinlikteki katılımcılara hediye olarak kullanılabileceği bir yerdir. Ayrıca; planlamacılar ve organizatörler bunları bilek veya kafaya takabilirler. Aşağıdaki noktalar bu seçimin gerekçelerini tartışmaktadır. Şimdi onları keşfedelim.

Tanıtım için güçlü bir araç: Bir yardım etkinliğinin doğası, katılımcılara hatıra olarak verilen herhangi bir şeyin, herhangi bir yerde kullanımla sınırlı veya sınırlı olmayan bir şey olmasını gerektirir. İşlemeli eşofmanlar bu tür eşyalara bir örnektir. Diğer yerlerin yanı sıra iş, okul, hastaneler, işletmeler, kiliseler, ticaret fuarları, sergiler ve seminerler için giyilebilir. Tanıtım amacı bu şekilde gerçekleştirilir.

Daha fazla para toplama fırsatı: Yukarıda belirtilen tanıtım, daha fazla bağış toplamaya yol açabilir. Nakışlı eşofman altlarını kullananlarla etkileşime girenler, hayır kurumlarına bağışta bulunmak için ilham alabilirler. Bu yöntemde daha fazla fon toplanacak ve hayır etkinliği organizatörlerinin hayır kurumlarının faydalı faaliyetlerini finanse etmelerini sağlayacaktır.

Son

Herhangi bir hayır kurumu kullanabilir işlemeli eşofmanlar etkili pazarlama araçları olarak. İşlemeli eşofmanlar, hayır kurumunuz hakkında farkındalık yaratmanın önemli pazarlama işlevine hizmet eder. Onları bir etkinlikte kabul edenler, gelecek yıllar boyunca onlardan zevk almaya devam edecekler.

Yazar hakkında;

Bu makale konuk yazar Ethan Clark tarafından yazılmıştır.

[ad_2]

Source link

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası