in

Splinter Cell Remake Geliyor! İlk Video Paylaşıldı

splinter-cell-remake geliyor!-ilk-video-paylasildi

Sene 2003. Ubisoft bir oyun sundu ve bir anda ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Evet Tom Clancy’s Splinter Cell yapımından söz ediyoruz. Bir ajanı kontrol ettiğimiz, gerilim dolu oyunlardan birisiydi. Seri yeteri kadar ilgi almış ve çıkış yaptığı yıl da eleştirmenlerden tam notla geçmişti. Sonrasında devam oyunları da gördük ama aslında bakarsanız hiç biri ilk oyun kadar ses getirmedi. Bundan mı bilinmez ama şimdi de Splinter Cell Remake geliyor.

İlk oyunun yeni nesle uyarlanmış hali olarak gelecek olan Remake yapımı, bir devam serisi olmayacak. Ama yine de ses getirmeye yetecek gibi duruyor.

Splinter Cell Remake için Yeni Video

Ubisoft tarafından yapılan videolu duyuruyla beraber yeni oyun ortaya çıkmış oldu. Remake serisi olduğu için muhtemelen yeni oyunda grafikler iyileştirilecek, animasyonlar ve modeller düzeltilecek ve dokular geliştirilecek.

Kaçırmayın: Haftanın Ücretsiz Oyunu: Rayman Origins

Hikaye kısmında ya da oyun içi araçlar kısmında önemli bir değişim beklentimiz yok. Oyunun geleceği duyuruldu ama ne videoda ne de ek olarak yayınlanan basın bildirilerinde ek bir detay verilmedi.

Bu nedenle değişim konusunda beklentimiz şimdilik bu kadar ile sınırlı. İlk oyunu yeniden göreceğiz ama anlaşılan serinin devam oyunu için bir süre daha beklememiz gerekecek. Henüz devam oyunu konusunda ufacık bir bilgi bile yok.

Artık Snowdrop Engine oyun motoru ile geliştirilen Remake versiyonu bekleyeceğiz. Önce Splinter Cell Remake oyununu görelim ve sonrasında devam serisini tartışmaya başlayalım derim.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haftanin-ucretsiz-oyunu:-rayman-origins

Haftanın Ücretsiz Oyunu: Rayman Origins

assassin’s-creed-odyssey kisa-sureligine-ucretsiz-oluyor!-onemli-firsat

Assassin’s Creed Odyssey Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor! Önemli Fırsat