Sonbahar Hasarı Artık Destiny 2’de Ölümcül Olmayacak

14

[ad_1]

Destiny 2, yaklaşan genişlemesi Lightfall’da fizik çarpışma hasarını ve düşme hasarını daha az ölümcül hale getiriyor. Yakın tarihli bir blog güncellemesinde duyurulduğu gibi, ışık düşüşü yayınlandıktan sonra fizik çarpışmaları artık anında ölüm anlamına gelmeyecek ve Sezon ortası güncellemesinde düşme hasarı da azaltılacak.

Artık ölümcül olmasalar da, çarpışmalar hala bazı ağır hasarlar verecek, ancak geliştirme ekibinin açıkladığı gibi, “sizi doğrudan sıçratmak yerine genellikle sizi 1HP’de bırakacak.” Bu muhtemelen sezonun ilerleyen saatlerinde sinirlendiğinde düşme hasarı ile aynı olacaktır.

Lightfall’da gezinirken ayarlamanın kullanışlı olması gerekirken, yeni Strand alt sınıfı boğuşmaya güçlü bir şekilde odaklanmalıdır. Oynanış özelliği lideri Eric Smith, yakın tarihli bir röportajda, yeni kampanyanın çoğunun özellikle yeni kıskaç etrafında tasarlandığını söyledi. “Lightfall’ın hareketli nesnelerle, kendimizi çevrenin etrafında çekmek için araçlarla uğraştığımız bölümleri var” diye açıkladı.

Destiny 2: Lightfall, 28 Şubat’ta piyasaya sürülüyor ve beraberinde yeni bir kampanya, Strand alt sınıfı ve onunla eşleştirilecek yeni Egzotik zırh ve silahlar getiriyor.

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Game News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası