Shenmue Anime Serisi İptal Edildi

20

[ad_1]

Adult Swim’in Crunchyroll ile ortak yapımı Shenmue anime Shenmue: The Animation iptal edildi. 2. sezonun iptalden önce zaten çalışmalarda olduğu bildirildi ve haber Çarşamba günü şu adresten paylaşıldı: Heyecan Warner Discovery için aksiyon ve anime programlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Jason DeMarco tarafından.

Kült klasik Sega oyununu uyarlayan anime ilk olarak Eylül 2020’de duyuruldu ve ardından bu yılın Şubat ayında yayınlandı. Sezon 1, Adult Swim ve diğer akış sitelerinden zaten kaldırıldı, ancak bu yazıdan itibaren Crunchyroll’da mevcut olmaya devam edecek. Şovun, bu yılın başlarında birleşmesinin ardından Warner Discovery tarafından mülklerinin daha geniş bir tasfiyesinin bir parçası olarak baltayı törensiz bir şekilde aldığı tahmin ediliyor. DeMarco’nun tweet’ini aşağıda okuyabilirsiniz.

Sürümler arasında uzun süre beklemesine rağmen tutkulu bir hayran kitlesi sayesinde seriyi devam ettirmeyi başaran Shenmue’nin yaratıcısı Yu Suzuki, bu yılın başlarında dördüncü bir oyun için somut bir planı olmadığını söyledi. Bununla birlikte, yine de seride yeni olan oyunculara ulaşılabilir ve misafirperver olacak bir Shenmue 4 yaratmak istiyor. Oyunun önceki oyunların olaylarından tamamen kopuk bir hikaye anlatması mümkündür, ancak Shenmue 3’ün kendisi bir uçurumda sona eriyor.

GameSpot’un Shenmue 3 incelemesinde Heidi Kemps şunları yazdı: “Yaratıcı ekip, Shenmue söz konusu olduğunda hiçbir şeyi önemli ölçüde ileriye taşımamaya kararlı görünüyor – hikaye de dahil olmak üzere, bitmemiş bir uçurumda sona eriyor. Shenmue III kesinlikle zamanın dışına atılmış ilginç bir oyun, ancak bu oynamanın her zaman keyifli olduğu anlamına gelmiyor. “[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası