in

Serkay Tütüncü önce paylaşıp, sonra silmişti! Açıklama geldi

serkay-tutuncu-once-paylasip,-sonra-silmisti!-aciklama-geldi

HÜSEYİN ALTUN

• 08 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

Serkay Tütüncü, Cihangir’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşıp sonrasında sildiği üstsüz fotoğrafı hakkında konuştu.

HÜSEYİN ALTUN

• 08 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Ünlü oyuncu Serkay Tütüncü, Cihangir’de objektiflere takıldı. Oyuncu, “Biraz dinleniyorum bu aralar, bolca da spor yapıyorum” dedi. Tütüncü, dijital platformda yayınlanacak ‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisi hakkındaki sorulara yanıt verdi.

2

Oyuncu, “Yoğun bir şekilde devam ediyor, şu an benim sahnelerim az olduğu için bu boşluğu bolca spor yaparak değerlendiriyorum. Sporu çok aksattım çünkü yazın fazla partiledik vs biraz saldım ama kışa hazırım” dedi.

3

Altı senedir Cihangir’de yaşayan oyuncu, taşındığını şu sözler ile ifade etti “6-7 senedir Cihangir’de yaşıyordum, Moda’ya taşındım, biraz taşınma yordu beni şimdi de set güzel yani. Cihangir’in kaosundan yoruldum, burası çok kalabalık o yüzden Moda’ya taşındım” dedi.

4

“ABARTI BULDUĞUM İÇİN SİLDİM”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşıp sonrasında sildiği üstsüz fotoğrafı hakkında konuşan Tütüncü, “Arkadaşlarım beğendi ama sonra abartı olduğunu gördüm, nü falan değildi birilerine gönderip yanlışlıkla da paylaşmadım bu arada, abartı bulduğum için sildim” dedi.

5

“ÇOK YAKIN ARKADAŞIZ”

Geçtiğimiz haftalarda bir partide Burcu Özberk ile yakınlaşması haberlerini soran muhabirlere “İyi ki sordunuz bu soruyu. Normalde asla cevap vermem böyle sorulara ama Burcu ile çok yakın ve iyi bir arkadaşız, yakın çevremiz de bilir bunu zaten. Ortak arkadaşımızın partisinde eğlendik, çok şeyimi paylaştığım biridir Burcu” diyerek aşk haberlerini de yalanlamış oldu.

6

NE OLMUŞTU?

2019-2020 sezonunda yayınlanan ‘Afili Aşk’ dizisinde birlikte rol alan Burcu Özberk (32) ve Serkay Tütüncü (30) hakkında o dönem aşk dedikoduları çıkmış, Ancak Özberk “Arkadaşız” diyerek bu iddiaları yalanlamıştı.

7

İddiaya göre; iki ünlü isim, geçtiğimiz akşam Ulus29’da düzenlenen bir doğum günü partisinde bir araya geldi. Olaya şahit olanların anlattığına göre, Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü, gecede kimseye aldırmadan dudaktan öpüştü. İkilinin yakınlaşması, gece boyu devam etti.

8

AYRILDILAR

Öte yandan birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan çifti, Ağustos ayının sonunda ayrılık kararı almıştı. Sosyal medya hesaplarından takipleşmeyi bırakan ikili, tüm aşk dolu fotoğraflarını da silmişti.

9

Ayrılık sonrası Nişantaşı’nda objektiflere takılan 25 yaşındaki Alişan, “Evet, ilişkim bitti. Neden bittiği hakkında konuşmak istemiyorum” açıklamasını yapmıştı. Tütüncü’den ise bir açıklama gelmemişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

‘zamani-yavaslatalim’

‘Zamanı yavaşlatalım’

elestiriden-memnun

Eleştiriden memnun