in

Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen yeni yılı Paris’te karşılayacak

serenay-sarikaya-ile-umut-evirgen-yeni-yili-paris’te-karsilayacak

1

Son dönemde işletmeci Umut Evirgen’le yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz akşam Adana’da çekilen ‘Şahmeran’ dizisinin tamamlanması sonrası İstanbul’a dönmüştü.

2

‘ADANA TARZI SERENAY’

Rol arkadaşlarıyla İstanbul Havalanı’nda objektiflere yansıyan ünlü ismin, kahverengi peluş terliklerinin içine giydiği beyaz çoraplar dikkat çekmiş ve Sarıkaya’yı görenler “Adana Tarzı Serenay” yorumunda bulunmuştu.

3

Muhabirlerin Umut Evirgen ile alakalı sorularına yanıt vermeyen, yalnızca teşekkür eden Serenay Sarıkaya’nın yılbaşı planı ortaya çıktı.

4

EYFEL MANZARALI OTELDE KALACAKLAR

Yaklaşık 6 aydır birlikte olan Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, 2022 yılını Fransa’nın başkenti Paris’te karşılayacak. Eyfel Kulesi’ni gören lüks bir otelde konaklayacak ikili, İstanbul’a birkaç gün sonra dönecek.

5

Son olarak dijital bir platformda yayınlanacak ‘Şahmeran’ adlı yapımda rol alan Sarıkaya, Paris tatili dönüşünde ‘Alice’ müzikalinin provalarına başlayacak.

6

AŞK NASIL ORTAYA ÇIKMIŞTI?

Birkaç ay önce Sarıkaya’nın, Evirgen’in sahibi olduğu mekana gittiği öne sürülmüştü. Ünlü işletmecinin, “içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan oyuncu için mekanı kapattığı” haberleri çıkmıştı.

7

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında basın mensuplarının “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusu üzerine, hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koymuştu. Güzel oyuncu, “Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia. Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım” ifadelerini kullanmıştı.

8

Bu sözlerden iki ay sonra Umut Evirgen, ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine güzel oyuncu ile birlikte olduğunu itiraf etmişti. Görüntü alınmamasını rica eden Evirgen, muhabirin “O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusuna ise “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” şeklinde flaş bir cevap vermişti.

9

Ardından rol aldığı dizinin çekimleri için Adana’da olan Serenay Sarıkaya, bir günlük arayı fırsat bilip, İstanbul’a gelmişti. Rumelihisarı’nda arkadaşlarıyla hasret gideren oyuncu, Umut Evirgen’in aracında görüntülenmiş ve aşkları belgelenmişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

allan-hakko-gecelerde!-‘yurtdisindan-arkadaslarimiz-var’

Allan Hakko gecelerde! ‘Yurtdışından arkadaşlarımız var’

azra-kohen:-ben-degil,-calisanlarim-yazdi!

Azra Kohen: Ben değil, çalışanlarım yazdı!