in

Seren Serengil: Şu an sokakta yürüyor olmam bile mucize!

seren-serengil:-su-an-sokakta-yuruyor-olmam-bile-mucize!

1

Seren Serengil, mide küçültme ameliyatı olduktan sonra 43.5 kiloya kadar düşmüş, organları iflas etme noktasına gelmişti. 50 yaşındaki Seren Serengil bir süre önce riskli bir geri dönüşüm ameliyat geçirmişti.

2

SAĞLIĞINA KAVUŞUYOR

Yavaş yavaş sağlığına kavuşan Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı’nda köpeklerini gezdirirken sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve arkadaşı Arto ile objektiflere yansıdı.

3

“BİR BUÇUK KİLO ALMIŞIM”

Son durumu hakkında bilgi veren ünlü isim, ”Ölümden döndüm biliyorsunuz ki çok zor günler geçirdim. Bugün tartıldım 1.5 kilo almışım. Bu benim çok güzel bir adım. Şu an sokaklarda yürüyor olmam bile mucize. Şimdi hatta kebap yedik” ifadelerini kullandı.

4

“FENALAŞIP, BAYILMIYORUM”

Doktorlarından olumlu dönüşler aldığını söyleyen Serengil, ”Artık fenalaşıp bayılmıyorum. Artık kaç kiloda olduğumun hiç bir önemi yok sağlığım geri gelsin gerisi teferruat. En azından 55 kiloyu görsem çok mutlu olacağım. Bütün güzeller şanslı, bütün güzeller mutlu diye bir şey yok. Hep güzel görünmek için bu çabalara giriyoruz maalesef” dedi.

5

EVLİLİK SORUSUNA ARTO’DAN YANIT

‘Sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusu üzerine araya giren Arto, ”Ben bir tek taş yüzük alırsam bu evlilik olur. Seren’in zenginlikle veya lüks hediyeyle derdi yok” dedi.

6

ZOR GÜNLERİN ARDINDAN EKRANA DÖNMÜŞTÜ

Geçirdiği riskli operasyon sonrası ekranlara geri dönen Serengil, zor günlerini ve uzun bir sürenin ardından yemek yiyebildiğini şu sözlerle anlatmıştı:

7

“Çocuğumu kaybetmişken 76 kiloydum. İkinci ameliyata 67 kilo ile girdim. Benim de hatam var burada. Benim tanıdıklarımın hiç birisi obez değildi, bu ameliyatı yaptırdıklarında. Son derece erteleyen umursamayan bir yapım vardı benim.”

8

“ARTIK YEMEK YİYORUM”

Ünlü sunucu, sözlerine; “Sizlerde benim ailemsiniz herkes her şeyi biliyor. Baygınlık geçiriyordum, fenalaşıyordum. Ameliyat olmasaydım belki bugün aranızda olamayacaktım. Yemek yiyorum şimdi. ‘Aaa, fenalaşmadım. Saniyesinde tuvalete gitme gereği duymadım’ diyorum. Kesinlikle yanlış ameliyatı yapan doktorla hukuki süreç devam ediyor” diye devam etmişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

sarkilar-bizi-soyler-yeni-bolum-bu-hafta-var-mi-yok-mu?-sarkilar-bizi-soyler-yeni-bolum-ne-zaman?

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm bu hafta var mı yok mu? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm ne zaman?

haberler:-pinar-altug-paylasti,-kayinvalidesi-nurdan-beykont-kayitsiz-kalmadi

Haberler: Pınar Altuğ paylaştı, kayınvalidesi Nurdan Beykont kayıtsız kalmadı