in

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’dan yeni paylaşım! ‘Bakmaya doyamadığım’

selin-cigerci-ve-gokhan-cira’dan-yeni-paylasim!-‘bakmaya-doyamadigim’

• 07 Ocak 2022 – 13:51 • Son Güncelleme:

Eylül 2020’de anlaşmalı olarak boşanan Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde ilişkilerine bir şans daha verme kararı almışlardı. Barıştıklarını sosyal medya hesaplarından duyuran ikiliden, yeni paylaşımlar geldi.

• 07 Ocak 2022 – 13:51 • Son Güncelleme:

1

2019’da nikah masasına oturan eski futbolcu Gökhan Çıra ile sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, 10 Eylül’de tek celsede boşanarak, herkesi şaşırtmıştı. Ortak işlerini de ayırmaya karar veren ikili, daha sonra birlikte bir mekanda görüntülenmişti.

2

Çıra’nın, eski eşiyle barışmak için elinden geleni yapsa da Ciğerci’nin bu konuda kararsız olduğu iddia edilmişti. İkili, beraber zaman zaman vakit geçirse de barışma haberlerini yalanlamıştı.

3

“GÖRDÜĞÜM ZAMAN HEYECANLANIYORUM”

‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanan Ciğerci, “Barışmadık. ‘Ayrılmaları yalan, reklam yapıyorlar’ yazmışlar. Reklam olsa evimi ayırmazdım, böyle bir şeyin reklamı olmaz. Evet, görüştük konuştuk. Arkadaşımızın doğum gününde denk geldik. Düşman değiliz. ‘Barışmayacağım’ demiyorum. Şu anda konuşuyoruz, zamanla ne olur bilmiyorum ama ikimizin de korkuları, soru işaretleri var. Onu gördüğüm zaman heyecanlanıyorum. Her şeyi zamana bıraktık.” ifadelerini kullanmıştı.

4

Sonrasında Çıra’dan yeni bir hamle gelmiş, eski eşinin Instagram gönderisine “2022’nin en iyisi mi?” yorumunu yazmıştı. Ciğerci ise bu yoruma, “Türkçesi yok mu?” yanıtını vermişti. Buna karşılık eski futbolcunun “Unutturdun valla” cevabı, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

5

Tüm bunların ardından 25 yaşındaki Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde 37 yaşındaki Selin Ciğerci ile barıştıklarını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

6

Çıra, paylaştığı fotoğrafın altına “Nerede kalmıştık… Hayatımda annemden sonra tek bir kadını sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin… Seninle bizi Allah’tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı, yıkamadı da. Çok üzgünüm ki ben sebep oldum bu yaşananlara… Beni kırmayıp bana güvendiğin, bize bir şans daha verdiğin için de ayrıca teşekkür ediyorum canımın içi… Şimdi herkes duysun ki biz çok daha güçlüyüz, daha çok yakınız, çünkü biz her şeyi anladık eskisinden daha çok seviyoruz birbirimizi… Seni çok seviyorum tek sevdiğim.” notunu yazmıştı.

7

Ciğerci ise bu sözlere, “Nerede kaldığımız önemli değil, en güzel yerden devam edelim yeni yılla birlikte… Her şeyi unuttum ve asla konusu açmıyorum, söz” şeklinde cevap vermişti.

8

PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR GELDİ

İlişkilerine ikinci şansı verdiklerini duyuran mutlu çiftten, peş peşe yeni paylaşımlar geldi. Eski futbolcu, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınladığı bir videoda, spor yapan Ciğerci’yi korkuttuğu anları “Korkma ben varım” notuyla yayınladı.

9

Ciğerci ise, birlikte aynadan çektikleri bir karelerini paylaşarak “Nasıl bu kadar hızlı forma girdin dedi, ben de çalıştırıyorum” mesajını yazdı.

10

“BAKMAYA DOYAMADIĞIM”

Sosyal medya fenomeni, sonrasında ise yeni çekilen pozlarını “Naber zeytinim” notuyla peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu. Eski futbolcu, bu karelere “Bakmaya doyamadığım” yorumunu yazarak Ciğerci’ye cevap verdi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

mandalar,-eksi-10-derece-sogukta,-gol-tabanindaki-yosunlarla-besleniyor

Mandalar, eksi 10 derece soğukta, göl tabanındaki yosunlarla besleniyor

demet-akalin’a-nazar-degdi:-boyun-fitigi-oldum

Demet Akalın’a nazar değdi: Boyun fıtığı oldum