in

Seda Sayan taşınmaktan vazgeçti! Villasını satıyor

seda-sayan-tasinmaktan-vazgecti!-villasini-satiyor

• 09 Ocak 2022 – 11:10 • Son Güncelleme:

Kazancını gayrimenkule yatıran Seda Sayan, geçtiğimiz mayıs ayında Büyükdere’den Boğaz’a nazır bir villa aldığı haberleriyle gündeme gelmişti. Villasını tadilata sokan bu süreçte de otelde kalan ünlü isim, villasını satmaya karar verdi.

• 09 Ocak 2022 – 11:10 • Son Güncelleme:

1

Türkiye’nin emlak zengini sanatçılarından olan Seda Sayan, Gayrettepe’den Boğaz’a taşınmaya karar vermişti. Birkaç ay önce dört milyon dolara villa alan sanatçı, bir süredir evinde tadilat yaptırıyordu.

2

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre; tadilat devam ederken otelde kalmayı tercih eden 59 yaşındaki Sayan, tamamlanan eve taşınmaktan vazgeçmiş.

3

Sakin bir bölgede yer alan bu villa yerine şehir merkezinde oturmaya devam edecek olan Seda Sayan’ın, evin satışı için avukatına talimat verdiği iddia edildi.

4

Tadilat süresince Maslak’ta lük bir otelde konaklayan ünlü şarkıcının, baştan aşağı yenilenen villa için 10 milyon dolar istediği öne sürüldü.

5

Sahne enerjisi, sempatikliği ve dobralığıyla yıllardır Türk halkının gönlünde taht kuran ve zirveden hiç inmeyen şarkıcı, yaptığı akıllı yatırımlarla biliniyor.

6

Ünlü sanatçının, iddialara göre İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da üç villası ve Londra’da bir evi bulunuyor.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

merve-bolugur-ve-erkan-sen-gezmede!-‘gidelim,-cok-usuyorum’

Merve Boluğur ve Erkan Şen gezmede! ‘Gidelim, çok üşüyorum’

uğur-aslan’dan-esiyle-mutluluk-pozu

Uğur Aslan’dan eşiyle mutluluk pozu