in

Seda Bakan: Hadise’ye bayılıyorum

seda-bakan:-hadise’ye-bayiliyorum

1

Seda Bakan, önceki gün spor salonu çıkışı objektiflere yansıdı. Yakın çevresinin sürekli temaslı hasta olduğundan bahseden oyuncu, “Sürekli test oluyorum, eve de test aldım” dedi.

2

Yılbaşını ailesiyle evinde karşıladığını belirten Bakan, “Yılbaşında arkadaşlarımız gelecekti, herkes temaslı olduğu için Covid-19 çıkanlar oluyor o yüzden gelmediler” şeklinde konuştu.

3

Spor öncesi kızı Leyla ile deniz kenarında yürüyüş yaptığını söyleyen oyuncu, “Leyla’yı mutlu ediyorum çalışmadığım zamanlar. Her şeyi seviyor Leyla, sevgi dolu bir çocuk” ifadelerini kullandı.

4

“İŞİMİ YAPIP, EVİME GİDİYORUM”

Meslektaşı Elçin Sangu’nun “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor’ dediğim ünlüler de var” şeklindeki sözleri hatırlatılınca, Seda Bakan şu açıklamayı yaptı:

5

“Çalıştığınız yerde her şey olabilir. Ben duygu üretmemeye çalışıyorum insanlarla çalışırken. Herkes de bilir o hassasiyetimi. Duygu üretirsem oynayamıyorum, profesyönel düşünmeye çalışıyorum. İşimi yapıp, evime gidiyorum. Yoksa düşünecek çok şey var.”

6

“HER ŞEYİ TAKMAYA DEĞMEZ”

“Rol aldığınız işlerde yakın arkadaşlıklar kurduğunuz görülüyor” yorumuna ünlü oyuncu, “Herkesle olmuyorum tabi ki ama bir şekilde kanım kaynıyor, ısınıyorum” karşılığını verdi.

7

“Setlerde sizi rahatsız eden bir olay ile karşılaşmadınız mı?” sorusunu ise Bakan, “Tabii ki oluyor, sizin olmuyor mu? Bir şekilde üzerine gitmemeye çalışıyorsun, hayat her şeyi takmaya değmez. İşimize devam edip hayatımıza bakmak gerekir” şeklinde cevapladı.

8

“HADİSE ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYOR”

Yakın arkadaşı Hadise’nin, sevgilisi Mehmet Dinçerler ile beraber gittiği Kıbrıs konserinde kucağına aldığı bebek hatırlatılınca, “Hadise’ye bayılıyorum. Hadise çocukları çok seviyor, çok hümanist bir insan, insanları da çok seviyor. Öyle denk geliyor, bebek gördüğü zaman dayanamıyor alıyor, ben de öyleyim” dedi.

9

Kızı Leyla ile Hadise’nin ilişkisinin çok iyi olduğunu dile getiren Bakan, “Hadise’nin kendi yeğeni var Melik Hamza ile de arası çok iyi, tüm bebeklerle iyi. Öyle olması gerekmiyor mu? Hayvanları, insanları, bebekleri sevmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

10

“DÜĞÜN OLURSA GİDERİZ”

Sempatik oyuncu, “Hadise ile Mehmet Dinçerler 2022’de nikah masasına oturur mu? sorusunu, “Bu işler kısmet. Yakışıyorlar, mutlu olsunlar. Düğün olursa gideriz tabi” diye cevapladı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

nazan-soray:-elestirileri-ortbas-etmek-icin-cok-cabaladim

Nazan Şoray: Eleştirileri örtbas etmek için çok çabaladım

seren-serengil’in-aci-gunu:-bogure-bogure-agladim

Seren Serengil’in acı günü: Böğüre böğüre ağladım