in

Sadakatsiz’de sular durulmuyor! Ali ölecek mi? Asya ile Volkan’ı kahreden olay

sadakatsiz’de-sular-durulmuyor!-ali-olecek-mi?-asya-ile-volkan’i-kahreden-olay

Bahar Gencer/ milliyet.com.tr

• 30 Aralık 2021 – 00:21 • Son Güncelleme:

Kanal D’de yayınlanan ‘Sadakatsiz’ dizisi, 29 Aralık Çarşamba akşamı 45’inci bölümüyle ekranlara geldi. Asya’nın, Aras’ın yüzüğünü takmasını hazmedemeyen ve babasına taşınan Ali, yeni tanıştığı İpek’le başını belaya soktu. Yılbaşı akşamı arkadaşlarıyla dışarı çıkan Ali’nin gizli gizli kullandığı arabayla kaza yapması sosyal medyayı salladı.

Bahar Gencer/ milliyet.com.tr

• 30 Aralık 2021 – 00:21 • Son Güncelleme:

1

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un paylaştığı ‘Sadakatsiz’ yeni bölümde; Ali’nin babasının yanına taşınması, Asya’yı mutsuz ederken; Aras da Ali’yle arasını düzeltmeye çalıştı. Ancak tüm bunları umursamayan Ali’nin yılbaşı gecesi geçirdiği kaza ‘Ali öldü mü? sorusunu akıllara getirdi.

2

ALİ’NİN EVİ TERK ETMESİ İŞLERİ ZORLAŞTIRDI

Sadakatsiz son bölümde; Aras’la yeni bir yola çıkmaya karar veren Asya, Ali’nin gidişiyle üzülürken; Volkan’ı aradı. Eski eşine yardımcı olmayan Volkan, Aras konusunda Asya’yı iğnelemeyi ihmal etmedi. Kararından dönmeye niyeti olmayan Asya, Gönül Hanım’ın kendisiyle görüşmek istemesine şaşırdı. 

3

ASYA-GÖNÜL DOSTLUĞU

Derin’in isteği üzerine boşanma davası öncesi Asya’ya giden Gönül, onun velayet konusunda Volkan’a şahitlik yapmayacağını duyunca rahatladı. Bu arada Aras’ın yangın işini kurcalamasını istemeyen Haluk Güçlü ise onu okulda bir söyleşi yapması için makamında ağırladı. Teklifi kabul eden ve okula giden Aras, Ali’den tepki görünce şoke oldu. İyice öfkelenen Ali, arkadaşlarının da kışkırtmasıyla bir öğrenciyle kavga etti.

4

Kavga üzerine okula giden Volkan ve Asya, tatsız olayın kapanmasıyla rahat bir nefes alırken; Asya aynı akşam İstanbul’a giden Aras’la buluşmaya gitti. Evde babasıyla yemek yiyen Ali ise yeni tanıştığı ve çok etkilendiği İpek’i babasına anlattı.

5

Ertesi gün okula konferansa giden Aras, Ali’yi sahneye davet ederek; tüm fırsatları değerlendirdi. Çıkışta da onunla özel olarak konuşan Aras, annesini bu kadar üzmemesini tembihledi.

6

DERİN VE VOLKAN BOŞANAMADI

Boşanmak için soluğu mahkemede alan Derin-Volkan çiftinin davası, Derin’in ‘boşanmak istemiyorum’ sözleriyle ertelendi. Buna çok sinirlenen Volkan ise karısına aldırmayarak ‘eninde sonunda boşanacağız’ dedi.

7

VOLKAN, ASYA’NIN EVİNİ İZLİYOR

Aynı anlarda Nil’le yemek hazırlayan Asya, eve Aras’ı da davet etti. Birlikte yemek yerken Nil, ikiliyi yalnız bırakmak için Selçuk’un yanına gitti. Asya ile Aras’ı romantik anlar geçirirken gizli kameradan gören Volkan ise onları huzursuz etmek için Asya’ya gitti.

8

YENİ YIL PARTİSİNİ UZAKTAN İZLEDİ

İpek’in teklifiyle yılbaşını aileleriyle geçirmek istemeyen Ali ve Demir de yemeklerini Güçlü Ailesi’nin evinde yedi. Oğlunun gidişiyle yapayalnız kalan Volkan, Asya’nın evindeki partiyi izlerken; git gide sinirlendi. Volkan’ın yalnız olduğunu Ceren’den öğrenen Derin, Ali ve Demir’in Selen’in evine gitme isteğini fırsat bildi. Çocukları götürmek için evden çıkan Derin, soluğu Volkan’ın yanında aldı.

9

DERİN FIRSATI KAÇIRMADI

Tam da bu sırada kameradan izlediği mutluluğu bozmak için Asya’nın evinin önüne giden Volkan’ı, Derin durdurdu. Yeni yılda sevdiği adamı yalnız bırakmak istemeyen Derin, kocasının atmak üzere olduğu taşı alıp ona engel oldu.

10

ALİ VE DEMİR’İN TEHLİKELİ PLANI

Demir ve Ali de ‘Selen’e gidiyoruz’ yalanıyla; İpek ve erkek arkadaşıyla partiye gitti. Partiden çıkıp içecek almaya gitmek isteyen İpek, arkadaşından arabanın anahtarını alabileceğini söyledi.

11

İPEK’LE ARABAYA BİNDİ

Bunu desteklemeyen Demir ve Selen çekimser kalırken; Ali, İpek’in istediği gibi arabayı kullanmayı kabul etti. İkisi birlikte giderken; bir anda önüne bakmayan Ali, yılbaşı gecesinde trafik kazası yaptı. Haberi alınca perişan olan Asya ve Volkan’ın ameliyathane önündeki halleri izleyenleri üzdü. 

12

KORKUNÇ KAZA

Sadakatsiz dizisinin 45’inci bölümünde Ali’nin trafik kazası yapması sosyal medyada bir hayli ses getirdi. Ali’nin ölüp ölmeyeceğini merak eden izleyenler hem ona tepkilerini dile getirdi hem de tüm olanlara yorum yağdırdı.

13

İşte o yorumlardan bazıları…

“Volkan ne yaptı etti, yeni yıla Asya’yla girdi”, “Ali’nin şımarık, ergen halleri yüzünden insanlar yıkıldı”, “Ah Ali yine Asya’nın mutluluğunu kursağında bıraktın”, “Volkan Ali’nin bu durumunu Asya’nın vicdanına oynayacaktır”, “Ali’ye üzüldüm yazık oldu”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-izzet-altinmese:-allah-kimseye-evlat-acisi-yasatmasin

Haberler: İzzet Altınmeşe: Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın

fenerbahce-gecen-sezona-gore-dususte

Fenerbahçe geçen sezona göre düşüşte