in

Pınar Altuğ’dan ‘Çocuklar Duymasın’ paylaşımı: Kocaman 20 yıl!

pinar-altug’dan-‘cocuklar-duymasin’-paylasimi:-kocaman-20-yil!

• 17 Ocak 2022 – 13:00 • Son Güncelleme:

Ekranların uzun soluklu dizisi ‘Çocuklar Duymasın’ın Meltem’i olarak hafızalara kazınan Pınar Altuğ, sosyal medya paylaşımı ile takipçilerini geçmişe götürdü. 20’inci yıl paylaşımı yapan Altuğ’a yorum yağdı.

• 17 Ocak 2022 – 13:00 • Son Güncelleme:

1

2002-2019 yılları arasında yayımlanan ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde, birbirine katlanamayan, ayrılığın eşiğinde yaşayan karı-koca ve onların evli kalmalarını zorunlu hâle getiren iki çocuktan oluşan bir ailenin, birbirleri ve dostlarıyla olan ilişkileri anlatıldı.

2

Başrollerinde Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın yer aldığı Çocuklar Duymasın farklı kanallarda toplamda dokuz sezon yayınlandı ve 464 bölüm çekildi.

3

Ekranların uzun soluklu dizisi ‘Çocuklar Duymasın’ın Meltem’i olarak hafızalara kazınan başarılı oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, sosyal medyadan yaptığı son paylaşım ile hayranlarını geçmişe götürdü.

4

Pınar Altuğ, paylaşımına “Bugün Çocuklar Duymasın’ın 20’nci yaş günü. Kaybettiklerimizle,yeni doğanlarımızla geçen kocaman 20 yıl. İyi ki…Tüm güzel sözleriniz için teşekkür ederiz. Çocuklar Duymasın hepimiz için o kadar kıymetli ki! iyi ki ben de bir parçası olmuşum” notunu düştü.

5

“KAŞINANI KAŞIRIM”

Birkaç hafta önce Bloomberg HT’de yayınlanan ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’ programına konuk olan Pınar Altuğ, zaman zaman sosyal medyada takipçilerinden gelen olumsuz yorumlara verdiği yanıtlarla akalalı konuşmuştu.

6

Oyuncu, “Kaşınanı kaşırım, yapacak bir şey yok. Gelenin ne olduğuna bağlı. Hiç haksızlığa gelemem. Bazı şeyler insanın kanına dokunuyor. Sosyal medya bana göre ciddiye alınacak bir şey değil. Ben hala aslında anı yaşama peşindeyim” demişti.

7

“13 YILLIK EVLİYİZ HALA BUNLARA TAKILIYORLAR”

Eşi Yağmur Atacan ile ilgili yorumlara da değinen tescilli güzel, “Kocamın umurunda olmaz. 13 yıllık evliyiz, hala yaş farkına sallıyorlar. Yağmur’u tanıyan ‘Neden?’ diye sormuyor. Kocam ile dünyanın her yerine her şartla giderim” ifadelerini kullanmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

kivanc-tatlitug-ve-basak-dizer’den-bodrum-paylasimi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’den Bodrum paylaşımı

ilk-kareler

İlk kareler