in

Pınar Altuğ takipçisinin yorumuna kayıtsız kalamadı!

pinar-altug-takipcisinin-yorumuna-kayitsiz-kalamadi!

• 30 Aralık 2021 – 09:03 • Son Güncelleme:

Sosyal medyada yapılan kötü yorumlara verdiği yanıtlarla sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü oyuncu, kendi ve eşi için yapılan yoruma karşılıksız kalamadı.

• 30 Aralık 2021 – 09:03 • Son Güncelleme:

1

1994 yılında Türkiye Güzeli seçilen Çocuklar Duymasın’ın Meltem’i Pınar Altuğ, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir etkinlikte muhabirlerle sohbet etmişti. Ünül isim, osyal medyada evliliğiyle ilgili yapılan eleştirilerle ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

2

“Birlikteliğimizde 15 yılı geride bıraktım hâlâ gereksiz yorumlar alıyorum. Boyum kadar kızım var neredeyse ama böyle gereksiz yorumlara sessiz kalamıyorum.”

3

Bu açıklamasından günler sonra Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile verdiği mutlu aile pozunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

4

Bir takipçisi Altuğ’a “Eşek kadar kadın. Bula bula çocuk yaşta bir adamla evlendiniz. Oğlunuz gibi görünüyor. Vallahi pes” yorumunu yaptı. 47 yaşındaki ünlü oyuncudan takipçisine yanıt gecikmedi.

5

Bu sözlere kaytsız kalamayan tescilli güzel, “Ah hay Allah. Siz daha uygun birini bulun o zaman, ben boşanıp onunla evleneyim. Te Allah’ım” ifadelerini kullandı.

6

Birkaç hafta önce Bloomberg HT’de yayınlanan ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’ programına konuk olan Pınar Altuğ, zaman zaman sosyal medyada takipçilerinden gelen olumsuz yorumlara verdiği yanıtlarla akalalı konuşmuştu.

7

Oyuncu, “Kaşınanı kaşırım, yapacak bir şey yok. Gelenin ne olduğuna bağlı. Hiç haksızlığa gelemem. Bazı şeyler insanın kanına dokunuyor. Sosyal medya bana göre ciddiye alınacak bir şey değil. Ben hala aslında anı yaşama peşindeyim” demişti.

8

“13 YILLIK EVLİYİZ HALA BUNLARA TAKILIYORLAR”

Eşi Yağmur Atacan ile ilgili yorumlara da değinen tescilli güzel, “Kocamın umurunda olmaz. 13 yıllık evliyiz, hala yaş farkına sallıyorlar. Yağmur’u tanıyan ‘Neden?’ diye sormuyor. Kocam ile dünyanın her yerine her şartla giderim” ifadelerini kullanmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

sadakatsiz’de-sular-durulmuyor!-ali-olecek-mi?-asya-ile-volkan’i-kahreden-olay

Sadakatsiz’de sular durulmuyor! Ali ölecek mi? Asya ile Volkan’ı kahreden olay

yargitay,-aziz-yildirim-ve-yoneticilerin-beraat-kararini-onadi

Yargıtay, Aziz Yıldırım ve yöneticilerin beraat kararını onadı