in

Paris Hilton sanal partiden 700 bin dolar kazandı!

paris-hilton-sanal-partiden-700-bin-dolar-kazandi!

• 11 Ocak 2022 – 07:47 • Son Güncelleme:

Dünya sosyetesinin ünlü ismi Paris Hilton, yeni sanal gerçeklik evreni Metaverse’te yılbaşı partisi verdi. Paris World’deki kutlamaya, Maldivler’de balayı yaparken dijital versiyonuyla katılan Hilton, 700 bin dolar elde etti.

• 11 Ocak 2022 – 07:47 • Son Güncelleme:

1

Dünyanın en zengin varisi olarak tanınan Paris Hilton, farklı bir yöntemle büyük para kazanmanın yolunu buldu. 40 yaşındaki sosyetik isim, 2021 yılı boyunca üzerinde çalıştığı sanal eğlence adası Paris World’de yılbaşı partisi düzenledi. Böylece ünlüler için sanal alemde servet kazanma girişimini resmi olarak sundu.

2

700 BİN DOLAR KAZANDI

İngiliz Daily Mail gazetesinin muhabiri Tali Fraser, söz konusu sanal partiye dijital olarak katılıp, Paris Hilton’un yeni evrenini keşfetti. Fraser, Hilton’un iki ay önce düğününün gerçekleştiği Beverly Hills’teki malikanesinde ve Santa Monica iskelesinin sanal versiyonunda partinin düzenlendiğini belirterek, etkinliğin TV yıldızına 700 bin dolar kazandırdığını aktardı.

3

Gerçekte hala Maldivler’de balayında olan Paris Hilton’un partiye dijital versiyonuyla katıldığı da ortaya çıktı. Partide Hilton’un sanal avatarının DJ’lik yaptığı bildirildi. Ünlü sosyetiğin Paris World’ün yer aldığı oyun platformu ile yaptığı anlaşma sayesinde para kazandığı belirtildi.

4

Öte yandan geçtiğimiz Şubat ayında 40. doğum gününü kutlarken bir yıldır birlikte olduğu Carter Reum’dan evlilik teklifi alan Hilton, sevincini, yaptığı Instagram paylaşımlarıyla duyurmuştu.

5

13 MİLYON TL’LİK YÜZÜK!

Reum’un Paris Hilton’a hediye ettiği 2 milyon dolarlık (13 milyon TL) elmas nişan yüzüğü, Louis Cartier’nin torunu Jean Dousset tarafından tasarlanmış, Hilton’un gösterişli yüzüğü uzaktan çekilen fotoğraflarda bile göze çarpmıştı.

6

Haftalardır bekarlığa veda partileri düzenleyen Hilton ile iş insanı Reum, Hilton’un dedesi Barron’ın Bel Air’deki malikanesinde hayatlarını birleştirdi.

7

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM / SPLASH NEWS

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

gunluk-burc-yorumlari-(11-ocak-2022)

Günlük burç yorumları (11 Ocak 2022)

haberler:-alisan’in-buse-varol-itirafi-olay-oldu!-‘isinize-gelmeyince-geri-kafali’

Haberler: Alişan’ın Buse Varol itirafı olay oldu! ‘İşinize gelmeyince geri kafalı’