in

Özlem Yıldız’ın kriterleri değişti: Tip falan gelip geçici!

ozlem-yildiz’in-kriterleri-degisti:-tip-falan-gelip-gecici!

SEÇKİN ŞENVARDAR

• 31 Aralık 2021 – 07:05 • Son Güncelleme:

Nişantaşı’nda şemsiyeyle yağmur altında yürüyen Özlem Yıldız, yılbaşı öncesi son bakımlarını yaptırmak için güzellik merkezine gittiğini söyledi. Ünlü sunucuya, “Yeni yılda nasıl bir sevgili istersiniz?” sorusu yöneltildi.

SEÇKİN ŞENVARDAR

• 31 Aralık 2021 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Spordan çıktığını belirten Özlem Yıldız, “Sabahları sadece ceviz yiyorum. Geceden suda bekletiyorum. Suya da, kendisi de faydalı. Sonra protein barı ve kahve yapıp spora gidiyorum” diyerek, sağlıklı yaşam tüyolarını paylaştı.

2

Fit hali ve güzelliği ile yıllara meydan okuyan 41 yaşındaki sunucu, basın mensuplarının “Yeni yılda nasıl bir sevgili istersiniz? Kaslı, vücutlu bir sevgili olsun mu?” sorusuna yanıt verdi.

3

“SÖZÜNE SADIK, VİCDANLI OLSUN”

Yıldız, “Onlar 20’li yaşlardaydı. Şimdi iyi insan olsun, sözüne sadık olsun, vicdanlı olsun. Benim kriterlerim değişti. Tip falan gelip geçiyor” ifadelerini kullandı.

4

“O KADARINI KADINLAR YAPSIN”

Geçtiğimiz yıl Nişantaşı’nda görüntülenen Özlem Yıldız, erkeklerin de bakımlı olması gerektiğini ancak bir erkeğin sürekli bakım merkezinde olmasını kabul edemeyeceğini söylemişti.

5

Ünlü sunucu, “Erkeklerin de bakımlı olması lazım; onlar da yaşlanıyor, onların da cildine dikkat etmesi lazım. Bu kendini sevmekle alakalı, tabii maddi karşılığı da var” ifadelerini kullanmıştı.

6

Yıldız, “Bakım merkezlerinden çıkmayan erkeğe de gerek yok. O kadarını kadınlar yapsın, erkekler işine gücüne gitsin. O kaşlar böyle havaya kalkıyor ya yok, olacak iş değil” demişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

‘hepimizin-ortak-aski-muzik’

‘Hepimizin ortak aşkı müzik’

bilal-sonses,-‘icimdeki-sen’-sarkisinin-hikayesini-anlatti

Bilal Sonses, ‘İçimdeki Sen’ şarkısının hikâyesini anlattı