in

Özge Özpirinçci: Kızım kendine has olsun!

ozge-ozpirincci:-kizim-kendine-has-olsun!

• 03 Ocak 2022 – 11:11 • Son Güncelleme:

Geçtiğimiz ay anne olan Özge Özpirinçci, kendisi gibi oyuncu eşi Burak Yamantürk ile Yeniköy’de objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden güzel oyuncu, minik kızı Mercan’ı kime benzediği konuyla ilgili görüşlerini açıkladı.

• 03 Ocak 2022 – 11:11 • Son Güncelleme:

1

Habertürk’ün haberine göre; son olarak ‘İlk ve Son’ adlı dizide rol alan Özge Özpirinçci, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan eşi Burak Yamantürk (38) ile Yeniköy’deki bir marketten çıkarken objektiflere yansıdı.

2

“BU DUYGU YAŞANIYORMUŞ”

Gazetecilere, “İyi seneler” diyerek, yeni yılı evinde geçirdiklerini ifade eden 35 yaşındaki Özpirinçci’ye, kızı Mercan’ı kucağına alına ne hissettiği soruldu. Oyuncu, konuyla ilgili, “Anlatılabilse keşke bu duygu ama anlatılamıyor, yaşanıyormuş. İsteyen herkese nasip olsun inşallah” şeklinde konuştu.

3

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Özge Özpirinçci, muhabirlerin, “Uykusuz geceler var mı?” sorusuna ise, “Uykusuz gecelerimiz var tabi, olmaz olur mu? İşin tuzu biberi onlar…” yanıtını verdi.

4

“BURAK’A BENZİYORDU BANA DÖNDÜ”

Özpirinçci, ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın, kızı Mercan’ı eşi Burak Yamantürk’e benzettiğinin hatırlatılması üzerine, “Evet, Burak’a benziyordu. Bana döndü. Bakalım haftaya kime benzeyecek?” diye esprili konuştu.

5

“HİÇ KİMSEYE BENZEMESİN”

Kızı Mercan’ın kendisine benzediğini dile getiren ünlü isim, “Bana benziyor ama hiç kimseye benzemesin, kendine has olsun” diyerek, sözlerini noktaladı.

6

Öte yandan doğum sonrası ilk fotoğrafını 3.4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Özge Özpirinçci, birkaç hafta önce Etiler’deki özel bir klinik çıkışı objektiflere yansımıştı.

7

“MERCAN’A ŞİFA OLMAYA GİDİYORUM”

Kendisini bekleyen basın mensuplarıyla laflayan çiçeği burnunda anne, “Arkadaşlar bu soğukta beklediniz ama kusura bakmayın. Mercan evde annem aradı, vitaminlerimi aldım ona şifa olmaya gidiyorum” demişti.

8

“MUTLULUKTAN AĞLADIK”

Burak Yamantürk ise doğumun ardından hastane kapısında objektiflere yansımış ve “Mercan da, Özge de çok iyi. Heyecandan ne yapacağımızı bilemiyoruz doğrusu. Ben doğuma da girdim. Çocuğumu ilk gördüğümüz andan itibaren Özge de, ben de, yanımızda heyecanımızı paylaşan ailemiz de mutluluktan ağladı” ifadelerini kullanmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

annemizi-saklarken-5.-yeni-bolum-fotograflari

Annemizi Saklarken 5. yeni bölüm fotoğrafları

eski-dostlar-alisan-ve-ozcan-deniz-yeniden-bir-arada!

Eski dostlar Alişan ve Özcan Deniz yeniden bir arada!