in

Özge Özpirinçci: Hayatım çok basit bu aralar

ozge-ozpirincci:-hayatim-cok-basit-bu-aralar

UMUT ÜNVER / MİLLİYET

• 06 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

Kısa bir süre önce kızını kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Özge Özpirinçci, önceki gün Yeniköy’deki bir market çıkışı görüntülendi. Vakti olmadığı için gazetecilerle uzun uzadıya konuşamayan Özpirinçci, “Hayatım çok basit bu aralar” açıklamasını yaptı.

UMUT ÜNVER / MİLLİYET

• 06 Ocak 2022 – 07:10 • Son Güncelleme:

1

Meslektaşı Burak Yamantürk ile yedi yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran oyuncu Özge Özpirinçci, 30 Kasım tarihinde ilk bebeğini kucağına aldı. Şimdilerde anne olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu, önceki gün Yeniköy’de objektiflere takıldı.

2

Anne sütü arttırıcı çay aldığı görülen oyuncu, çıkış kapısında basın mensuplarını görünce “Çok acelem var, üzgünüm konuşamayacağız. Biliyorsunuz” dedi.

3

“MERCAN’LA EVDEYİM”

“Konuşacak bir şey yok” diyen Özpirinçci, “Hayatım çok basit bu aralar, Mercan’la evdeyim, sağlıklıyım, mutluyuz çok şükür” şeklinde konuştu.

4

2022’ye kucağında kızı Mercan’la girdiğini söyleyen 35 yaşındaki güzel oyuncu, “İnşallah bütün yılım kucağımda kızım ile geçer” ifadelerini kullandı.

5

Öte yandan Özpirinçci, geçtiğimiz günlerde Etiler’deki özel bir klinik çıkışı kameralara yansımıştı. çiçeği burnunda anne, kendisini bekleyen gazetecilere, “Arkadaşlar bu soğukta beklediniz ama kusura bakmayın. Mercan evde annem aradı, vitaminlerimi aldım ona şifa olmaya gidiyorum” demişti.

6

“BURAK’A BENZİYOR”

Yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç’ın kızlarının babası Yamantürk’e benzediği sözleri oyuncuya hatırlatıldığında ise, “Evet, Burak’a benziyor” ifadelerini kullanmıştı.

7

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in de hamile olduğu sorulan Özge Özpirinçci, “O kadar mutluyuz ki, bana haberi verdiklerinde gözlerim doldu. Erkek çocukları olacak inşallah. İsmini ne koyacaklarını bilmiyorum” şeklinde konuşmuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ashley-judd-olumun-kiyisina-geldigi-kongo’ya-tekrar-gitmeye-hazirlaniyor

Ashley Judd ölümün kıyısına geldiği Kongo’ya tekrar gitmeye hazırlanıyor

arka-sokaklar-bu-hafta-yok-mu,-7-ocak’ta-var-mi?-arka-sokaklar-yeni-bolumu-ne-zaman-yayinlanacak?

Arka Sokaklar bu hafta yok mu, 7 Ocak’ta var mı? Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?