in

Özer Hurmacı-Mihriban Hurmacı çifti boşanma davasından vazgeçti

ozer-hurmaci-mihriban-hurmaci-cifti-bosanma-davasindan-vazgecti

1

Bir dönem Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor gibi takımlarda top koşturan eski futbolcu Özer Hurmacı, eşi Mihriban Hurmacı ile altı yıllık evliliğini noktalama aşamasındaydı. Çiftin çekişmeli boşanma davası devam ederken Mihriban Hurmacı, eşine bir de ihtiyati tedbir davası açmıştı.

2

“ÇOCUKLARIMI İHMAL ETTİ” DEMİŞTİ

Özer Hurmacı, altı yıllık eşi, üç çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı’ya evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle ‘çekişmeli’ olarak boşanma davası açmıştı. Özer Hurmacı, eşinin sürekli astroloji ile ilgilendiğini, çocuklarını da ihmal ettiğini öne sürmüştü.

3

“YILDIZ HARİTASINA BAKIP BASKI YAPIYOR”

Dilekçede, “Sürekli astroloji ile ilgilenen Mihriban Hurmacı, astroloji haritalarına bakarak eşi Özer Hurmacı üzerinde, ‘Sen, beni aldatıyorsun’ diye baskı kurmaktadır. Bu durum Özer Hurmacı için evliliği çekilmez hale getirmiştir” denmişti.

4

Özer Hurmacı’ya karşı boşanma davası açan Mihriban Hurmacı ise kendisine iftira atıldığını belirterek, 30 milyon TL tazminat ile kendisi ve çocukları için toplam 75 bin TL nafaka istemişti.

5

KISA SÜREDE BARIŞTILAR

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından ikiliden sürpriz bir hamle geldi. Geçtiğimiz haftalarda bir araya gelen çift, objektif karşısına geçerek barıştıklarını duyurmuştu.

6

“GÖZÜ OLANIN GÖZÜ ÇIKSIN”

İkiliden Mihriban Hurmacı, eşiyle verdiği pozu Instagram hesabından, “Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın. Seni seviyorum” notuyla paylaşmıştı.

7

DAVADAN FERAGAT ETTİLER

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; mahkemeye başvurarak karşılıklı açtıkları Boşanma davalarından ve katılma alacağı davasından vazgeçtiklerine dair bir dilekçe sundu. Feragat dilekçesini inceleyen mahkeme, çiftin boşanma davasını reddetti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

selena-gomez-ve-cara-delevingne-ayni-dovmeden-yaptirdi

Selena Gomez ve Cara Delevingne aynı dövmeden yaptırdı

tazminat-iddiasi

Tazminat iddiası