in

Oktay Kaynarca’dan ‘Eşkıya’ çıkışı: Bizi ilgilendirmiyor!

oktay-kaynarca’dan-‘eskiya’-cikisi:-bizi-ilgilendirmiyor!

HÜSEYİN ALTUN

• 16 Ocak 2022 – 07:06 • Son Güncelleme:

Son olarak ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ adlı dizide rol alan ve dizinin yayından kaldırılmasının ardından bir projede yer almayan Oktay Kaynarca, geçtiğimiz akşam Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Usta oyuncu, EDHO’nun dijital bir platformda yayınlanacağı iddialarıyla ilgili konuştu.

HÜSEYİN ALTUN

• 16 Ocak 2022 – 07:06 • Son Güncelleme:

1

Sezon başından bu yana ekranlardan uzak olan Oktay Kaynarca, Etiler Da Mario’dan çıkarken objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

2

EDHO GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Kaynarca, beklenmedik bir şekilde final yapan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin dijital ortamda yeniden çekileceği ve kendisinin kadroda olmadığı haberlerine açıklık getirdi.

3

Usta oyuncu, “Benim bir haberim yok, biz yokuz. Biz projenin içinde değiliz öyle bir şey varsa da haberimiz yok, bu konu ile ilgili karar mercii ben değilim. Bu konuları diğer arkadaşlar ile konuşursanız daha sağlıklı olur ama bizi uzaktan yakından hiçbir şekilde ilgilendirmiyor, bir bilgimiz de yok” dedi.

4

NE OLMUŞTU?

Yeni sezonda 200’üncü bölümüyle ekranlara dönmesi beklenen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi, ani bir kararla yayından kaldırılmış, başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla izleyicilere veda etmişti.

5

VEDA ETTİ

Kaynarca, paylaşımında; “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han….’Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim” demişti.

6

Oyuncu, sözlerine, “Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın” diye devam etmişti.

7

YAPIMCI OLUYOR

Oktay Kaynarca, “Yeni bir projeniz olacak mı peki?” sorusuna ise “Yeni bir projem var, televizyona olacak. Hatta yapımcılığını da ben yapacağım. Şimdilik bunu söyleyeyim gerisi sürpriz olsun” yanıtını verdi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ogeday-girisken-kimdir-kac-yasinda?-2022-survivor-ogeday-aslen-nereli?

Ogeday Girişken kimdir kaç yaşında? 2022 Survivor Ogeday aslen nereli?

haberler:-funda-arar’dan-sahne-kiyafeti-aciklamasi

Haberler: Funda Arar’dan sahne kıyafeti açıklaması