in

Okan Yalabık-Ezgi Ayvalı ilk kez objektiflere yakalandı

okan-yalabik-ezgi-ayvali-ilk-kez-objektiflere-yakalandi

UMUT ÜNVER

• 21 Ocak 2022 – 09:08 • Son Güncelleme:

Son olarak Kanal D ekranlarında 2019-2021 arasında yayınlanan ‘Hekimoğlu’ dizisinde rol alan Okan Yalabık, dört yıldır birlikte olduğu meslektaşı Ezgi Ayvalı’yla ilk kez objektiflere takıldı. İşte Yalabık’ın kendisinden 11 yaş küçük oyuncu sevgilisi ikilinin açıklamaları…

UMUT ÜNVER

• 21 Ocak 2022 – 09:08 • Son Güncelleme:

1

Dört yıldır birlikte olan Okan Yalabık ile Ezgi Ayvalı, ilk kez Etiler’de görüntülendi. Bir mekanda baş başa yemek yiyen oyuncular, gazetecileri görünce şaşırdı.

2

“MUTLUYUZ”

43 yaşındaki oyuncu, “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna, “Çok güzel, her şey yolunda” yanıtını verdi. Ezgi Ayvalı ise “Mutluyuz” demekle yetindi.

3

Tiyatro oyunuyla sahnelere döneceğini belirten Okan Yalabık, “Şubat ayının sonunda başlayacak, koronavirüs yüzünden ara vermiştik” şeklinde konuştu.

4

“BU SENE YAYINLANACAK”

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu, “”Geçtiğimiz yaz bir film yaptım. Dijital bir platform için bir iş çektik, bu sene yayınlanacak” ifadelerini kullandı.

5

Oyunculuğun yanı sıra yazar olan Ayvalı ve sevgilisi Yalabık, basın mensuplarına yaptıkları kısa açıklamanın ardından mütevazı araçlarına binerek, Etiler’den ayrıldı.

6

“SEVMEK NE UZUN KELİME”

1990 doğumlu Ezgi Ayvalı, ilk kez 2018 yılında Okan Yalabık birlikte fotoğrafını sosyal medyada paylaşmış ve “Sevmek, ne uzun kelime” notunu düşmüştü.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-miray-daner-ve-sevgilisi-ogulcan-engin-polis-cevirmesinde-gergin-anlar-yasadi

Haberler: Miray Daner ve sevgilisi Oğulcan Engin polis çevirmesinde gergin anlar yaşadı

dogu-demirkol’dan-cem-yilmaz-aciklamasi:-sakayi-ele-alis-seklimiz-de-farkli

Doğu Demirkol’dan Cem Yılmaz açıklaması: Şakayı ele alış şeklimiz de farklı