in

Oğulcan Engin’den Miray Daner paylaşımı: İyi ki doğdun bebek

ogulcan-engin’den-miray-daner-paylasimi:-iyi-ki-dogdun-bebek

• 15 Ocak 2022 – 11:03 • Son Güncelleme:

Bir süredir kendisinden 8 yaş küçük oyuncu Miray Daner ile aşk yaşayan Oğulcan Engin, sevgilisinin yeni yaşını kutladı. Mutlu birliktelikleri devam eden çiftten Engin, Daner’in flu bir pozuna “İyi ki doğdun bebek” notunu düştü.

• 15 Ocak 2022 – 11:03 • Son Güncelleme:

1

Nikah masasına oturması beklenen Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu, iki yıllık ilişkilerini geçtiğimiz temmuz ayında noktalamıştı. Yalnızlığı kısa süren Engin, son olarak gönlünü oyuncu Miray Daner’e kaptırmıştı.

2

İLK KEZ EL ELE

Ünlü çift, yaklaşık üç ay önce Bebek Hotel’den çıkarken ilk kez el ele objektiflere takılmıştı. Güzel oyuncu, “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna, “Güzel gidiyor” yanıtını vermişti.

3

Hızlı adımlarla araca binmeye çalışan 31 yaşındaki işletmeci Oğulcan Engin ise kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına; “Sonra konuşuruz” demişti.

4

KURAL BOZMUŞTU

İlişkilerini gözlerden uzak tutmaya çalışan ikili, bu yaşananların ardından kural bozmuştu. Bir mekanda birlikte vakit geçiren aşıklar, objektiflere poz vermişti. Daner, sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafı 1,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından gözler önüne sermişti.

5

23 yaşındaki ünlü oyuncunun gönderisine kalp emojisi eklemesi ve sevgilisini etiketlemesi dikkatlerden kaçmazken, ikilinin bir hayli keyifli olduğu da görülmüştü.

6

Aşkları dolu dizgin devam eden Oğulcan Engin-Miray Daner çifti, 2022 yılını da birlikte karşılamıştı. Yılbaşı gecesini Engin’in ailesiyle birlikte geçiren çiftten ünlü işletmeci, sevgilisiyle çekilen fotoğrafını ilk kez Instagram hesabından paylaşmıştı.

7

FLU POZLA KUTLADI

Son olarak Oğulcan Engin, bugün 23 yaşına basan sevgilisinin doğum gününü kutladı. Instagram hesabından flu bir fotoğraf paylaşan Engin, “İyi ki doğdun bebek” notunu düştü.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

‘arka-sokaklar’-yeni-bolumu-ile-zirvede

‘Arka Sokaklar’ yeni bölümü ile zirvede

masterchef’te-komik-anlar!-sandalyesi-kirilan-somer-sivrioglu-yere-dustu

MasterChef’te komik anlar! Sandalyesi kırılan Somer Sivrioğlu yere düştü