in

Noel Hediyeniz Geldi: Prey, 26 Aralık’a Kadar Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

noel-hediyeniz-geldi:-prey,-26-aralik’a-kadar-epic-games-store’da-ucretsiz-oldu!

Son zamanlarda ücretsiz dağıttığı oyunlarla gündemimize tekrardan oturan Epic Games, resmen noel hediyesi tadında 30 Aralık’a kadar sürecek olan ücretsiz oyunlar listesine Prey oyununu eklediğini duyurdu. Prey’den kısaca bahsetmemiz gerekirse; 2032 yılında ay uydusunun yörüngesinde dönmekte olan bir uzay istasyonu olan Talos I’de gözlerinizi açıyorsunuz ve insanlığı sonsuza dek değiştirmeyi amaçlayan bir deneyin başrolündesiniz fakat planlar istenildiği gibi gitmedi…

Prey oyununu ücret ödemeden kütüphanenize eklemek istiyorsanız hızlı davranmanız gerekiyor çünkü başka bir oyun ücretsiz hale gelmeden bir gün önceye kadar vaktiniz var.

Şirket tarafından günlük olarak dağıtılan ücretsiz oyunlar sizleri kesmiyorsa eğer Epic Games şu anda mağaza genelinde 1.300’den fazla oyunu, sürümü ve eklentiyi yüzde 95’e varan indirimlerle sizlere sunuyor. Eğer oyunlara ücret ödemekten kaçınıyorsanız Valve şu anda 5 Ocak’a kadar binlerce oyunda çılgın indirimler ve ücretsiz dağıtımlar sunduğu Steam Kış İndirimi’ni devam ettiriyor.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

anno:-mutationem’den-yeni-fragman-geldi

ANNO: Mutationem’den Yeni Fragman Geldi

‘control’-epic-games-store’da-ucretsiz-oldu!

‘Control’ Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!