in

Nihat Altınkaya’nın babası Yaşar Altınkaya toprağa verildi

nihat-altinkaya’nin-babasi-yasar-altinkaya-topraga-verildi

2012 yılında Survivor’a katılan ve yarışmayı şampiyon olarak tamamlayan ve daha sonra ‘Yaprak Dökümü’, ‘Söz’, ‘Yüksek Sosyete’ gibi dizilerde rol alan Nihat Altınkaya’nın babası Yaşar Altınkaya, tedavi gördüğü Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetmişti.

Baba Altınkaya için Şirinevler Camii’nde ikindi namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene Altınkaya’nın yakınlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

EN ZOR VEDA

Yaşar Altınkaya’nın naaşı, ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Öğlebeli Mezarlığı’nda toprağa verildi. Ünlü oyuncunun oldukça üzgün olduğu görüldü.

NİHAT ALTINKAYA KİMDİR?

Nihat Altınkaya, 28 Eylül 1979’da Karabük’te doğmuştur. Rizeli bir ailenin ortanca çocuğu olan Altınkaya, ilk, orta ve lise eğitimini Karabük’te almıştır. Karabük Demir Çelik Lisesinde ve Ankara Emlak Bankası Spor Kulübünde iki sene profesyonel voleybol oynamıştır. On yedi yaşındayken sakatlandığı için voleybolu bırakmış, Ayvalık’ta bir gece kulübünde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra İstanbul’a taşındığında buradaki gece kulüplerinde çalışırken boks eğitimi almış, Fenerbahçe Boks Kulübünde yer almıştır. Yolda yürürken keşfedilmiş ve önce modellik sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. İstanbul’da yaşamaktadır. Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

sarki-yayinda

Şarkı yayında

gonca-vuslateri-kendi-yazdigi-senaryoda-oynayacak

Gonca Vuslateri kendi yazdığı senaryoda oynayacak