NBA 2K23, LeBron’un Oyundaki Yeni Skorer Rekorunu Onurlandırıyor

14

[ad_1]

LeBron James şu anda NBA tarihinde tüm zamanların en çok sayı atan oyuncusu oldu ve Kareem Abdul-Jabbar’ın yaklaşık 40 yıllık rekorunu geride bırakmak için 38.388 kariyer puanına ulaştı. NBA 2K23, rekoru sosyal medyasında kutladı ve oyuna yeni bir meydan okuma getirdi.

LeBron James Tüm Zamanların Puan Lideri mücadelesi kısa bir süreliğine oyunda ve başarılı rakipler 10 seçimli bir HOF Opsiyon Paketi’nin kilidini açıyor. Mücadeleyi tamamlamak için oyuncuların, ikonik takımlarının dördünde rekor sahibi LeBron ile yüzleşmesi ve 27 sayılık oyun ortalamasını atmasını engellemesi gerekecek.

Mücadele, ilk duyurulduktan sonra sadece 48 saat boyunca kullanılabilir, yani LeBron’un en iyi takımlarından bazılarına karşı koymak için 24 saatten az bir süre kaldı.

NBA 2K ayrıca önceki rekor sahibi Kareem Abdul-Jabbar’ın seslendirmesini içeren bir video yayınladı. Lakers oyuncusu, videoda LeBron’un doğduğu yıl olduğunu belirttiği 5 Nisan 1984’ten bu yana rekoru elinde tutuyor. Abdul-Jabbar, neredeyse 40 yıl boyunca 38.387 puanlık rekoru elinde tuttu ve bazılarının asla kırılamayacağına inandığı bir rekor kırdı.[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Game News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası