Mob Psycho 100 3. Sezon Akıl Almaz Yeni Altyazılı Promosyonu Tanıtıyor

28

[ad_1]

Warner Bros. Japan Anime, Mob Psycho 100’ün 3. sezonu için ilk İngilizce altyazılı fragmanı yayınladı. Mangayı uyarlayan çıkış anime 5 Ekim’de Hulu’ya geliyor.

Anime, 2016 yılında çıkış yaptığında, kazanan hayranlığı ve sevilmesi kolay kahramanı ile bir çıkış noktasıydı ve gerçekten garip doğaüstü odağa ilham verdi. Ondan önceki manga gibi, anime de Mob lakaplı Shigeo Kageyama’yı gizlice dünyanın en güçlü esperlerinden biri olduğunda normal bir lise hayatı yaşamaya çalışırken görüyor. (Mob ayrıca kendini “21. Yüzyılın En Büyük Medyumu” ilan eden, dolandırıcı olan ancak etrafta gerçekten kendisi olabilecek tek Mafya olan Reigen için yarı zamanlı çalışıyor.) Shigeo o kadar güçlüdür ki, duygularını kontrol altında tutmak zorundadır ya da psişik güçlerinin kontrolünü kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır. 5 Ekim’den önce Crunchyroll’daki ilk iki sezonu yakalamak için hala zaman var, ancak aşağıdaki yeni fragmana göz atmadan önce hızlı bir tazelemeye ihtiyacınız varsa, şovun resmi Twitter’ı Ayrıca Sezon 1 ve 2’ye bakan hızlı bir video paylaştı.

3. sezonun resmi bir özeti şöyledir: “Fiyatları düşük tutarken hayaletleri yakalamanın sırrı nedir? Birincisi, o bir sahtekardır ve ikincisi, gerçek psişik güce sahip olan adama – öğrenci asistanı Shigeo’ya – asgari ücretten daha az ödeme yapar. Shigeo, başkalarına yardım etme ve onlarla iyi geçinme dürtüsü, kendi duygularına yerleştirdiği zihinsel güvenlik kilitleriyle bağlantılı olan garip ama nazik bir çocuktur. Reigen, işinde kalmak için Shigeo’yu sömürmesi gerektiğini biliyor, ancak iyi ya da kötü bir şekilde aynı zamanda akıl hocası ve danışmanı. Ayrıca, normalde bastırılmış çocuğun duyguları 100. seviyeye ulaştığında, ikisinin de başa çıkabileceğinden daha fazla psişik enerji açığa çıkarabileceğini de biliyor!”

Ayrıca gelecek ay Hulu’ya gelecek her şeyi buradan kontrol edebilirsiniz.[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası