in

Melisa Şenolsun: 2022 başladı!

melisa-senolsun:-2022-basladi!

• 02 Ocak 2022 – 10:39 • Son Güncelleme:

Son olarak ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde Rüya rolüne hayat veren Melisa Şenolsun yeni yıl pozuyla beğeni topladı. İddialı seçimler yapmayı seven Melisa Şenolsun, paylaşımına “2022 başladı” notunu düştü.

• 02 Ocak 2022 – 10:39 • Son Güncelleme:

1

Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın başrollerini paylaştığı, Masumlar Apartmanı dizisine Farah Zeynep Abdullah’ın yerine dahil olan Melisa Şenolsun Instagram paylaşımlarıyla zaman zaman gündeme geliyor.

2

Dizide Rüya karakterini canlandıran Melisa Şenolsun yeni yıl pozlarını paylaştı. Büstiyer tercihiyle dikkat çeken Şenolsun’un tarzını hayranları çok beğendi.

3

AŞK AÇIKLAMASI YAPMIŞTI

Melisa Şenolsun özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen oyunculardan. Umut Evirgen ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen ve konuşulan oyuncunun adı son günlerde meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile anılmaya başlamıştı.

4

Melisa Şenolsun, Instagram hesabından yayınladığı hikaye ile aşk iddialarına yanıt vererek “Arkadaşlar panik yok, kalbim boş. Bana da bu açıklamayı yaptırdınız ya” ifadelerini kullanmıştı.

5

GEÇMİŞE GÖTÜRDÜ

Şenolsun, son olarak yıllar önce çekilen fotoğraflarını yayınladı. Instagram’da 1,2 milyon takipçisi olan genç isim, paylaşımına; “Çok uzak olmayan bir geçmiş” notunu düştü.

6

Doğal güzelliği dikkat çeken 25 yaşındaki Melisa Şenolsun’un paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

75-yasindaki-ajda-pekkan’in-yilbasi-sahnesine-yeni-imaji-damga-vurdu

75 yaşındaki Ajda Pekkan’ın yılbaşı sahnesine yeni imajı damga vurdu

yasak-ask-demet-akalin’in-uykularini-kacirdi

Yasak aşk Demet Akalın’ın uykularını kaçırdı