in

Masumlar Apartmanı yok mu, var mı? Masumlar Apartmanı 54.yeni bölüm ne zaman?

masumlar-apartmani-yok-mu,-var-mi?-masumlar-apartmani-54.yeni-bolum-ne-zaman?

HaberlerMagazin Haberleri Masumlar Apartmanı bu hafta yok mu (54.bölüm), var mı (11 Ocak)? Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman, hangi gün?

• 10 Ocak 2022 – 15:54 • Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı, salı akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin bu hafta yeni bölümünün ekranlara gelip gelmeyeceği merak ediliyor. İzleyiciler Masumlar Apartmanı yeni bölüm tarihini araştırıyorlar. Peki Masumlar Apartmanı yok mu? Masumlar Apartmanı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

• 10 Ocak 2022 – 15:54 • Son Güncelleme:

1

Masumlar Apartmanı yeni bölümü izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Esra Ruşan’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Masumlar Apartmanı’nın 54.yeni bölümü bekleniyor. Peki Masumlar Apartmanı yeni bölümü ne zaman, bu hafta yok mu?

2

MASUMLAR APARTMANI YOK MU?

Masumlar Apartmanı’nın yerine yayın akışında saat 19.55’te İddiaların Aksine yer aldı. Bu hafta Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünün ekranlarda yer alması beklenmiyor.

3

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Masumlar Apartmanı’nın 54.yeni bölüm tarihi henüz belli olmadı. Önümüzdeki haftalarda dizinin yeni bölümünün ekranlarda yer alması bekleniyor. Yayın tarihi kesinleşince haberde yer alacak.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

alparslan-buyuk-selcuklu-bu-aksam-yok-mu,-alparslan’in-yeni-bolumu-bugun-var-mi?-alpaslan-buyuk-selcuklu-yeni-bolum-ne-zaman-yayinlanacak?

Alparslan Büyük Selçuklu bu akşam yok mu, Alparslan’ın yeni bölümü bugün var mı? Alpaslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

alisan’dan-flas-aciklama…-‘buse-dizilerde-biriyle-opusseydi-benim-karim-olamazdi’

Alişan’dan flaş açıklama… ‘Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı’