in

MASTERCHEF ŞAMPİYONU EREN KAÇ YAŞINDA, kimdir?

masterchef-sampiyonu-eren-kac-yasinda,-kimdir?

1

MasterChef Türkiye’nin yeni şampiyonu Eren Kaşıkçı’nın hayatını sizler için derledik. Hasan ile finale kalarak birinci olmayı hak eden Eren kimdir, kaç yaşında? İşte MasterChef Eren’in hayatı…

2

MASTERCHEF EREN KİMDİR?

Masterchef şampiyonu Eren Kaşıkçı, 1989 yılında Kırıkkale’de doğdu. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı’nın babası asker annesi ise ev hanımıdır. Babasının tayinleri nedeniyle birçok şehirde gezdiğini belirten Eren Kaşıkçı, yarışmaya Gökçeada’dan katılmaktadır. Kaşıkçı, İlkokulu Balıkesir Edretmit’te, ortaokul Kıbrıs’ta, liseyi ise Samsun’da turizm meslek lisesinde okumuştur. Üniveristede ise 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü’ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamadığını ifade etmektedir. 2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim aldığını dile getirmektedir.

3

MASTERCHEF EREN EVLİ Mİ?

Evli ve bir çocuk babası olan Eren, Eşi Ecem Kaşıkçı ile 2015 yılında, çalıştığı otelde tanıştığını, birlikte Bodrum’a yerleştiklerini ifade etmektedir. ‘Oraya yeni hikayeler yazmaya gittik’ diyen Eren, 2017 yılında ise Ecem ile evlendiklerini ve Çanakkale’nin en turistik bölgelerinden biri olan Gökçeada’ya taşındıklarını söylüyor.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

kivanc-tatlitug’dan-anlamli-hareket:-sen-de-bir-can-kurtar

Kıvanç Tatlıtuğ’dan anlamlı hareket: Sen de bir can kurtar

son-dakika:-ibrahim-tatlises’in-oglu-ahmet-tatlises-beyin-ameliyati-gecirdi

SON DAKİKA: İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses beyin ameliyatı geçirdi