in

MASTERCHEF İKİNCİ FİNALİSTİ || Dün Masterchef’te kim elendi? Masterchef’te kim kazandı, ikinci finalist oldu?

masterchef-ikinci-finalisti-||-dun-masterchef’te-kim-elendi?-masterchef’te-kim-kazandi,-ikinci-finalist-oldu?

HaberlerMagazin Haberleri MASTERCHEF finalistleri belli oldu! Masterchef’te ikinci finalist kim oldu 12 Ocak, dün akşam kim elendi?

• 13 Ocak 2022 – 09:10 • Son Güncelleme:

Masterchef’te ikinci finalist belli oldu. Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmada ilk 2’ye kalan isimler dün akşam ekranlara gelen bölümde yer aldı. Masterchef’te ilk finalist Eren olmuştu. İkinci finalist koltuğu için ise Hasan ve Tahsin yarıştılar. Jüri üyelerinin yaptığı puanlama sonrasında finale çıkan ikinci isim açıklandı. Peki Masterchef’te ikinci finalist kim oldu? Masterchef’te dün kim kazandı, kim elendi?

• 13 Ocak 2022 – 09:10 • Son Güncelleme:

1

Masterchef’te finale kalan isimler izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Yemekleri ile yarışan yarışmacılar finale çıkmak için uğraştılar. Eren, Hasan ve Tahsin Masterchef’in ilk 3’ne kalan isimler olmuştu. Dün akşam bir isim yarışmaya veda etti diğer iki isim ise Masterchef’in finaline kaldı. Masterchef ikinci finalisti ise merak konusu. Peki Masterchef’te kim elendi? Masterchef ikinci finalisti kim oldu?

2

MASTERCHEF 2.FİNALİSTİ KİM OLDU?

Masterchef’te ilk finalist Eren olmuştu. Dün akşam ekranlara gelen bölümde Tahsin ve Hasan ikinci finalist olmak için yarıştılar. Masterchef’in heyecan dolu yarışında ikinci finalist ise Hasan oldu. Yarışmaya veda eden Tahsin ise Masterchef’i 3. olarak tamamladı.

3

MASTERCHEF FİNALİ NE ZAMAN?

Masterchef’in ilk isine kalan isimler Eren ve Hasan oldu. 14 Ocak Cuma günü Eren ve Hasan birinci olmak için yarışacaklar.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

god-of-war pc-icin-geri-sayim-basladi!-iste-fiyati-ve-net-cikis-tarihi

God of War PC için Geri Sayım Başladı! İşte Fiyatı ve Net Çıkış Tarihi

‘derman’-geliyor

‘Derman’ geliyor